Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Болгарія

Описание

Менеджеры направления
Анастасія Москаленко
(044) 537-01-01 (вн. 122)
Інна Скакун
(044) 537-01-01 (вн. 136)

Відпочинок у Болгарії

Щороку пляжі Болгарії приймають численних туристів з усього світу, та не лише шанувальників пляжного відпочинку. У таку країну, як Болгарія тури надзвичайно популярні, адже тут відмінні кліматичні умови, немає сильної спеки, та й за менталітетом Болгарія дуже близька нам, так само як і її кухня, традиції. Важливо також те, що сюди недалеко їхати. Авіа переліт до Болгарії займе близько двох годин. Все це робить цю країну ідеальною для відпочинку з дітьми. Відпочинок тут не витратний, ціни цілком помірні, саме тут ви знайдете оптимальне співвідношення якості відпочинку та його вартості. Особливо вигідно купувати тури в Болгарію ціни на які доступні практично кожному.
За рахунок дуже близької відстані та погоди у Болгарії не буде кліматичної та тимчасової адаптації, ви не помітите різниці, ні в часі, ні в кліматі. Болгарія подарує вам незабутні враження та сюрпризи, країна ідеальна для тих, хто любить пізнавальні поїздки.
Останнім часом Болгарія стала по-справжньому європейською країною щодо організації відпочинку. Готелі країни можуть конкурувати за рівнем сервісу і комфорту з готелями інших країн, розташованих на морі, при цьому ціни тут тримаються на досить низькому рівні. У такій країні, як Болгарія, тури може дозволити собі будь-яка сім'я. Приїхавши сюди, кожен зможе насолодитися сонцем і морем, і відпочивати тут можна не тільки на пляжі – є чимало варіантів і для активного відпочинку.
Всі курорти, розташовані на узбережжі, пропонують екскурсії в історичні місця, наприклад, у старовинний палац у Балчику, або в монастир Аладжа, розташований у скелях. Затишне та казкове стародавнє містечко Несебр, включене до списку світової культурної спадщини, зачарує химерною сумішшю слов'янських та грецьких архітектурних традицій. У Батовському лісі проводяться джип-сафарі, є катання на яхтах, влаштовуються пікніки, морські прогулянки. Не лише влітку Болгарія чекає на гостей, а й узимку. Тут розташовані гірськолижні траси для людей різного рівня підготовки в Боровець, Пампорово, Банско. Зміцнити здоров'я можна на термальних джерелах, доступний відпочинок також восени чи навесні.
Болгарія активно розвиває туризм, і тепер узимку на гірськолижних курортах країни збирається не менше людей, ніж улітку на пляжах. Сюди приїжджають кататися на гірських лижах і сноуборді, і досвідчені спортсмени, і початківці. Для туристів тут створено всі умови: є спуски кількох рівнів складності.
У Болгарії складна та цікава історія, це країна з самобутньою культурою, варто подивитися і на мальовничі пейзажі – природа тут приголомшлива. Люди живуть тут гостинні, добрі та чуйні. Відпочинок у Болгарії не просто може, а має дозволити собі хоча б раз кожна людина. Тут на вас чекають готелі 2-5 зірок, сучасні бази для занять зимовими видами спорту, бальнеологічні курорти, модні SPA програми.
Є в Болгарії умови для сільського туризму, для пляжного, морського відпочинку, для любителів екскурсій теж знайдеться чимало цікавого. Болгарія - це виконання всіх бажань.
Тур, що горить, до Болгарії спокусливий подвійно, адже складно відмовитися від недорогого, при цьому якісного відпочинку. Не може бути вигіднішого вкладення коштів, ніж вкладення їх у своє здоров'я та настрій.
Ціна на авіаквитки до Болгарії не буде надто обтяжливою, якщо квитки забронювати заздалегідь.
Приїжджайте в Болгарію, і ви відкриєте для себе дивовижну країну, в якій так приємно просто полежати на пляжі, а після купання зайнятися спортом або вирушити на екскурсію, на огляд архітектурних шедеврів, пам'яток історії, найкрасивіших долин та гір. Принесіть задоволення собі та своїм близьким – подаруйте прекрасний, незабутній відпочинок у Болгарії!

Предложение дня

    Поиск тура
    Описание курортов