Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Дополнительный сервис на рейсах авиакомпании «Роза Ветров»

Увага!Обов`язково уточнюйте розклад за добу до вильоту на сайті www.windrose.aero 
В сезоні Літо 2019 р. пропонуємо скористатися можливістю покращення сервісу та надання особливого комфорту для пасажирів та замовляти наступні додаткові послуги:

1) Попереднє бронювання місця у окремому салоні в передній частині ПС А-320/А-321 (перші 4 ряди, відділені дивайдером) - 30 USD за 1 пасажира OW (послуга доступна на усіх рейсах, окрім KBP-SPU/PUY-KBP та KBP-BCN-KBP по 1,5 днях тижня, де стандартно присутній Преміум-клас обслуговування).
 
2) Попереднє бронювання місця у 1-3 ряді економ-класу ПС Е-145 чи місця преміум-класу на ПС Е-145 або у аварійному ряді ПС А-321/А-320/Е-145 (з дотриманням обмежень по розсадці у аварійних рядах*, при дотриманні норм техніки безпеки на борту**) - 30 USD за 1 пасажира OW

3) Попереднє бронювання будь-якого іншого місця в салоні ПС - 7 USD за 1 пасажира OW

Увага! Для дотримання техніки безпеки на борту, розсадження на місцях в аварійних рядах (рожевий індикатор) літака забороняється для:
1. немовлят (INF), дітей від 2-16 років, дітей без супроводу дорослих до 16 років.
2. пасажирів з обмеженою мобільністю та іншими обмеженнями фізичних можливостей (INAD, DEPA / DEPU).
3. вагітних жінок
4. пасажирів, що перевозять тварин в салоні літака.
5. іноземних пасажирів, які не володіють українською/ російською/ англійською мовою.
Крім того, немовлят (INF) розміщують тільки на місцях, обладнаних додатковою кисневою маскою (блакитний індикатор).
! З метою забезпечення безпеки перельоту, Перевізник має право змінити раніше надане пасажиру місце в салоні літака на інше, з подальшою компенсацією за місцем придбання послуги "Бронювання місця".

А-320


А-321


4) Завчасне бронювання понаднормативного багажу (код XBAG) – 20 USD за кожні додаткові 10 кг багажу понад норму (мається на увазі кожні 10 кг або їх частину).

5) Завчасне бронювання перевезення музичних інструментів, спортивного спорядження, зброї та тварин (коди SPEQ, WEAP, BIKE, PETC), – не  менш, ніж за 24 години до вильоту, –  застосовується знижка у розмірі 50% від стандартного тарифу.
 
6) Завчасне бронювання перевезення тварин у багажному відділенні (код AVIH) загальною вагою до 32 кг, – не  менш, ніж за 24 години до вильоту, –  застосовується тариф – 150 USD для тварин загальною вагою від 10 кг до 20 кг, або 200 USD для тварин загальною вагою від 21 кг до 32 кг. 
 
7) Перевезення дитини віком від 5ти років без супроводу дорослих (UMNR) - 50 USD за 1 пасажира OW.
 
8) Святкове привітання пасажира на борту літака від екіпажу та командира ПС (економ «Sky party» (PESK)) – 20 USD за 1 пасажира OW.
 
9) Урочисте винесення торту, пригощання шампанським та святкове привітання пасажира на борту літака від екіпажу та командира ПС (преміум «Sky party» (PPSK/PBSK/PASK)) - 50 USD за 1 пасажира OW.
 
10) Попереднє замовлення поздоровлення обраного пасажира квітами на борту ПС (7 троянд - Sky flowers (PCSK)) - 20 USD за 1 пасажира OW.
 
11) Попереднє замовлення поздоровлення обраного пасажира квітами на борту ПС (15 троянд - Sky flowers (PDSK)) - 35 USD за 1 пасажира OW.
 
12) Пріоритетна реєстрація на рейс (PRSK):
- в ап Бориспіль – пасажир підходить без черги до окремо виділеної стійки з написом "Priority check-in"
- в ап Бориспіль/Пула/Барселона (на рейсах з преміум-класом) – пасажир економ-класу з придбаною послугою PRSK підходить без черги до окремо виділеної стійки з написом "Premium class" або "Business class"
- в інших ап (навіть за умови черги на усіх відкритих стійках реєстрації) пасажир з придбаною послугою PRSK підходить без черги до однієї з стійок з написом "Priority check-in"
Вартість послуги: KBP/DNK/LWO/HRK/OZH/TIV/HER/RHO/GPA/PUY/BOJ/AOI/SUF/BCN – 10 USD за 1 пасажира OW, AYT/BJV/DLM/ADB/SSH/HRG – 25 USD за 1 пасажира OW, LCA – 35 USD за 1 пасажира OW.

13)  Обслуговування у бізнес-залі аеропорту при вильоті (BLSK):
- пасажир на реєстрації отримує запрошення, на підставі якого здійснюється обслуговування у бізнес-зоні аеропорту (з безкоштовним Wi-fi, снеками та напоями в асортименті)
Вартість послуги: KBP/LWO – 20 USD, OZH – 7 USD, ODS/HRK/SPU/PUY – 30 USD, AYT/BJV/DLM/ADB/SSH/BOJ/BCN/LCA – 60 USD, TIV/HER/RHO – 70 USD.

14)  FAST TRACK (FTSK) послуга прискореного проходження всіх формальностей в а/п вильоту, включаючи пріоритетну реєстрацію:
- в ап Бориспіль – зустріч пасажира на стійці реєстрації ("Priority check-in"/"Premium class") та персональне супроводження на всіх етапах контролю, прискорене проходження контролю на авіабезпеку та паспортного контролю - 30 USD за 1 пасажира OW віком від 12ти років, та/або 15 USD за 1 пасажира OW віком від 2х років до 12ти років
- в ап Дніпро послуга надається разом з послугою обслуговування у VIP-залі 1 та включає доставку до ПС окремим транспортом, а також стоянку автомобіля і можливість перебування супроводжуючих осіб до моменту посадки на борт – 80 USD/pax 
- в ап Харків послуга надається на стійці реєстрації позачергово – 35 USD/pax,
-  в ап Анталія – окремий вхід в аеропорт (з написом CIP Lounge Entrance) з окремою стійкою реєстрації та пунктами паспортного контролю та контролю на безпеку – 80 USD/pax
- в ап BJV/ADB послуга називаєтсья «Primeclass» та включає в себе пріоритетну реєстрацію, прискорене проходження формальностей та обслуговування в CIP-залі, надається на стійці реєстрації позачергово – 85 USD/pax,
- в ап SSH – зустріч Агентом біля входу в термінал (з табличкою з прізвищем) та персональне супроводження на обох контролях на безпеку, на паспортному контролі та позачергова реєстрація - 60 USD/pax
- в ап HRG послуга не включає проходження 1го контролю на безпеку, надається на стійці реєстрації позачергово – 60 USD/pax,
- в ап TIV послуга надається разом з послугою обслуговування у VIP-залі та надається позачергово на стійці реєстрації Fly Montenegro (справа від входу в термінал) – 210 USD/pax
- в ап HER/RHO/GPA послуга надається позачергово на стійці реєстрації – 50 USD/pax
- в ап PUY послуга надається у окремій Fast track зоні, відміченій знаком (зліва від зони реєстрації) – 30 USD/pax
-  в ап LCA послуга надається позачергово на стійці реєстрації (на вході додатковий пункт перевірки відсутній). Співробітник LGS Handling супроводжує пасажирів через всі формальності окремим коридором (Express Lane на фото) – 50 USD/pax
- в ап AOI послуга надається тільки при проході контролів на безпеку (не включає паспортний та митний контроль) – 15 USD/pax
- в ап SUF послуга VIP Meet & Greet service – зустріч Агентом біля входу в термінал (з табличкою з прізвищем) та персональне супроводження на контролях на безпеку, на паспортному контролі, позачергова реєстрація та вихід з гейту - 160 USD/pax

15)  FAST LINE (FTSB) розширена послуга прискореного проходження всіх формальностей в а/п вильоту, включаючи пріоритетну реєстрацію та доставку пасажира до ПС окремим транспортом (тільки в ап Бориспіль) – зустріч пасажира на стійці реєстрації ("Priority check-in"/"Premium class") та персональне супроводження на всіх етапах контролю, прискорене проходження контролю на авіабезпеку та паспортного контролю, пріоритетна посадка на борт ПС, що включає доставку пасажира до трапа ПС окремим транспортом.
Вартість послуги: - 50 USD за 1 пасажира OW віком від 12ти років та/або 25 USD за 1 пасажира OW віком від 2х років до 12ти років.
 
Також нагадуємо Вам про різноманітний вибір Sky Menu та безмежну кількість комбінацій страв за попереднім замовленням на кожному з рейсів: http://windrose.kiev.ua/wr/booking/AddServicesAll.php?menuonly=true&locale=ua.
Звертайте увагу на наявність бортового харчування на етапі придбання авіаквитка. У разі, якщо бортове харчування не входить до вартості авіаквитка - наполегливо радимо Вам попередньо замовити його за додаткову плату. Кількість завантаженого на борт харчування для продажу «SKY Food» обмежена умовами виконання конкретного рейсу.»

SKY Menu
У разі, якщо бортове харчування не входить до вартості авіаквитка (що обумовлено договірними відносинами із замовником рейсу) - Ви зможете попередньо замовити його за додаткову плату.
Спеціально для Вас ми підготували широке розмаїття смачних страв небесного меню.

МЕНЮ НЕБЕСНИХ КУХАРІВ

ШВИДКЕ НЕБЕСНЕ МЕНЮ

СПЕЦІАЛЬНЕ НЕБЕСНЕ МЕНЮ

ХОЛОДНІ ЗАКУСКИ

САЛАТИ

СЕНДВІЧІ

НАПОЇ
Зробити замовлення стає можливим на етапі придбання туру в офісі туристичної компанії. Послугу можна замовити не пізніше, ніж за 24 години до вильоту рейсу.
* Звертаємо Вашу увагу на те, що напої (вода, чай, кава) надаються на всіх без винятку рейсах безкоштовно.
Увага! Зверніть увагу, що внесення змін або відміна замовлення менш ніж за 7 годин (з аеропортів України)/ 24 години (з інших аеропортів) до вильоту рейсу неможливі.