Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Австрія

Описание

Менеджеры направления
Аліна Степаненко
(044) 537-01-01 (вн. 119)
Австрія — держава в Центральній Європі. Це одна з найбільш забезпечених і спокійних країн Європейського союзу, межує зі Швейцарією і Ліхтенштейном на заході, Німеччиною і Чехією на півночі, Словаччиною та Угорщиною на сході, Словенією та Італією на півдні.

Австрія — це гірська країна, яка не має виходу до моря. Гори займають понад 70% території. Найвища вершина Австрії — гора Гросглокнер (3798 м).
Найбільшою річкою Австрії є Дунай.

Клімат помірний, перехідний до континентального і сильно залежить від висотної поясності (зональності). Літо тепле і сонячне на рівнинах і передгір’ях, більш прохолодне і дощове в горах. Зима також має відмінності. В горах зазвичай досить холодно і багато снігу, рівнини мають м’яку зиму і невеликі від’ємні температури.

Австрія вважається країною традиційного зимового туризму. Більшу частину її території покривають Альпи, на схилах яких є величезна кількість гірськолижних трас – на будь-який професійний рівень катання. Всього в Австрії налічується понад 50 гірськолижних баз. Крім того, Австрія – країна національних парків, яких на її території є дуже багато. У них можна знайти казкової краси ландшафти, побачити рідкісних тварин і унікальні рослини-ендеміки, здійснити піші походи, зайнятися трекінгом і альпінізмом. 

Отже, Австрія - це країна неймовірної природи від засніжених і покритих лісом величних Альп до витонченого Дунаю і крижаних печер Айсрізенвельт. Австрія зачаровує своєю багатою культурною спадщиною, величною архітектурою Відня і Зальцбурга, приголомшливими природними пейзажами і спокійною, доброзичливою атмосферою. 
 
Офіційна назва: Республіка Австрія;
Столиця: Відень;
Населення: 8,033 млн;
Площа: 83 879 км²;
Різниця в часі з Україною: 1 год;
Мова: Німецька; 
Релігія: 72% австрійців – римо-католики, 5% населення – мусульмани, 4,5% – протестанти, 9% – не належать до жодної конфесії;
Грошова одиниця: Євро;
Телефонний код країни:+43.
Виза в Австрію

Для власників біометричних паспортів громадянина Україна  режим в’їзду – безвізовий (до 90 днів протягом 180 днів).

Предложение дня

    Туры
    Все цены
    Додаткові послуги
    Поиск тура
    Описание курортов