Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Вена

Описание

Менеджеры направления
Светлана Бакал
(044) 537-01-01 (вн. 133)
Виктория Удод
(044) 537-01-01 (вн. 141)
Ирина Матвиишина
(044) 537-01-01 (вн. 140)
Илона Платонова
(044) 537-01-01 (вн. 144)
Алина Степаненко
(044) 537-01-01 (вн. 119)
Відень — столиця і найбільше місто Австрії з населенням майже 2 млн осіб. Є серцем країни й одним з культурних та економічних центрів Європи. Відень відомий своїми театрами, музикою і музеями. Тут творили Моцарт і Штраус, талановиті архітектори перетворили Вену в перлину європейського континенту, а Габсбурги зібрали багатющі колекції предметів культури та мистецтва. Історичний центр столиці Австрії є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Перелік основних визначних пам'яток Відня:

1.Собор Святого Стефана 
Собор святого Стефана є символом Відня. Висота собору - 107,2 метрів, ширина - 34,2 метрів. Собор має чотири башти. Висота найвищої південної вежі становить 136,44 метрів. Піднявшись по 343 сходинках, відвідувачі потрапляють в кімнату дзвонаря, звідки відкривається чудовий вид на Відень.

2.Хофбург
Історичний пам'ятник - палац Хофбург був побудований на місці баварського форту в 1278 році. В даний час тут розміщені ряд урядових організацій та ОБСЄ. Він налічує близько 2600 кімнат і залів. Планування Хофбурга не симетрична і складається з окремих двориків. Деякі з будівель і приміщень сьогодні використовуються як офіційне представництво президента Австрії.

3.Державна опера (Wiener Staatsoper)
Віденська державна опера – великий музично-культурний центр столиці Австрії і Європи, один з кращих оперних театрів світу. За кількістю вистав, що проходять 285 днів в році, опера займає лідируюче місце в світі.

4.Палац Шенбрунн
Палац Шенбрунн, колишня літня резиденція імператорської сім'ї, відноситься до числа найкрасивіших у Європі архітектурних споруд в стилі бароко. Справжньою окрасою цього барочного комплексу став прекрасний парк, Пальмовий будиночок, павільйон Глоріетта і зоопарк.

5.Бельведер
Побудована для принца Євгенія Савойського на початку XVIII століття в стилі бароко палацовий комплекс Бельведер служив йому літньою резиденцією. Складається з двох частин Верхній і Нижній Бельведер. У комплекс входить архітектурний ансамбль і сад. В даний час тут розміщена Австрійська художня галерея з колекцією творів, починаючи від середньовіччя до нашого часу.

6.Парк Пратер (Prater)
Громадський зелений парк Пратер – відмінне місце відпочинку місцян і гостей Відня. Більшу його частину займає, так звана, зелена зона, по території якої проходить головна алея парку, проводяться міжнародні ярмарки, розташовані спортивні майданчики, іподром, велодром. Друга половина парку віддана під атракціони. Відвідувачі зможуть подивитися на Відень з висоти гігантського колеса огляду, покататися на мініатюрній залізниці, відвідати музей мадам Тюссо. Парк відкритий для відвідувачів цілий рік.

7.Музейний квартал
Будівля Музейного кварталу у Відні займає 60 тис. кв.м. і є великим музейним комплексом. На його території знаходяться кілька музеїв: сучасного мистецтва, Музей Леопольда, Кунстхалле, дитячий Zоом Kindermuseum, установи мистецтва і культури.

8.Ратуша
Будівля Віденської ратуші була побудована в 1883 р в еклектичному стилі з використанням елементів неоренесансу, неоготики, неовізантійського та інших стилів. Це представництво бургомістра і муніципалітету міста. На вершині центральної вежі будівлі встановлена скульптура – варта ратуші висотою 3,5 м. Приміщення використовуються для проведення балів, концертів, виставок.