Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Зальцбург

Описание

Менеджеры направления
Інна Скакун
(044) 537-01-01 (вн. 136)
Федеральна земля Зальцбург знаходиться в високогірному альпійському районі Австрійської республіки. Однойменна столиця регіону місто Зальцбург – четверте за величиною місто в Австрії. Федеральна земля Зальцбург межує з Германією, а також Верхньою Австрією, Штирією і Каринтією. Вузька смуга землі вздовж піків Високого Тауерна простягається на південь до самого кордону з Італією. Площа всього регіону – 7154 кв.км. Земля Зальцбург ділиться на п’ять регіонів – Флахгау, Тенненгебирге, Понгау, Пінцгау і Лунгау.

Регіон Зальцбург по-своєму унікальний. Тут кожен може знайти для себе ідеальний відпочинок. Для любителів активного відпочинку – прекрасні лижні курорти; для тих, хто вважає за краще оздоровчі процедури – термальні готелі і лікарні, які мріють втекти від міської суєти і відновити сили в незайманих цивілізацією природних куточках – тихі, гірські готелі і пішохідні маршрути. Для любителів міського туризму – сам чудовий Зальцбург – адміністративний і культурний центр регіону – надасть приголомшливі зразки барокової і середньовічної архітектури, скульптури і живопису, познайомить в історією народження і життя великого Моцарта і середньовічного алхіміка і лікаря Філіпа Ауреол Теофраста Бомбаст фон Гогенгейма, більш відомого під псевдонімом Парацельсіус.

Регіон Зальцбург багатий, перш за все, чудовими гірськими маршрутами. Взимку на місцеві гірськолижні курорти з’їжджаються любителі цього виду відпочинку з усієї Європи. Високогірні курорти Зальцбурга знаходяться на другому місці за популярністю серед туристів після Тіролю. Найбільш мальовничий маршрут – Гроссглокнер Хохальпенштрассе – перетинає південну частину провінції. У районі безліч термальних джерел, водоспадів, озер, а також найбільша крижана печера на планеті – Айсризенвельт. Тут знаходиться знаменитий Європейський спортивний регіон, що включає Целль-ам-Зее і Капрун з однойменним льодовиком. На південь розташовані термальні та гірськолижні курорти Бад-Гаштайн та Бад-Хофгаштайн (долина Гастайнерталь). Кожен із тутешніх гірськолижних курортів обладнаний сучасними підйомниками та має всю необхідну інфраструктуру.

Основні гірськолижні курорти Зальцбурга:

•Європейський спортивний регіон (Целль-ам-Зее, Капрун);
•Гастайнерталь (Бад-Гаштайн, Бад-Хофгаштайн);
•Заальбах-Хінтерглем;
•Обертауерн;
•Рауріс;
•Флахау.