Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Маршрут та розклад чартерних автобусних рейсів Київ - Несебир (ч/з Одесу)

Общее


Тип тураАвтобусні тури
Ссылка onlineБронирование
Название САМО
СтранаБолгарія 

Описание

Менеджеры направления
Анастасія Москаленко
(044) 537-01-01 (вн. 122)
Інна Скакун
(044) 537-01-01 (вн. 136)

Натисніть на маршрут, щоб побачити деталі

Маршрут: Київ - Біла Церква - Умань - Одеса - Ізмаїл - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Св Константин та Елена - Варна - Обзор - Святий Влас - Сонячний Берег - Несебр

Маршрут і графік руху автобуса
Київ – НесебрЗупинкаНесебр – Київ
РозкладРозклад
7:00Київ19:00
Автобусна зупинка ст. метро Теремки у бік одеської траси
8:00Біла Церква 17:30
зупинка Біла Церква, під мостом
10:00Умань15:30
АЗС "WOG", траса Одеса-Київ
13:00Одеса12:00
АЗС "ОККО", об'їзна дорога 21-й км
17:30Ізмаїл9:00
с. Броска - ресторан Брос-Анжелес
 Проїзд по Румунії 
7:35Балчик15:10
АЗС "Лафи"
7:55Албена15:00
на кругу автобусна зупинка (Автостанція)
8:10Кранево 14:50
автобусна зупинка біля магазину «Мінімаркет»
8:20Золоті Піски14:40
зупинка "Бриз"
8:50Святий Костянтин та Олена14:20
Автобусна зупинка Ботанічний сад в бік Румунїї
Автобусна зупинка Ботанічний сад в бік Несебру
9:00Варна14:00
Кафедральний собор
9:50Обзор13:00
АЗС "Лукойл", на виїзді, траса Е-87
10:35Святий Влас 12:30
на колі біля заправки "OIL Vlas" автобусна зупинка
10:50Сонячний Берег12:15
автобусна зупинка  "отель Рива", вул. Сонячний Берег
11:00Несебр12:00
готель "Феста Панорама", вул. Хан Крум, буд. 40

 

Безкоштовно одне місце багажа, розміри якого 65*35*40 см (Д*Ш*В) і 1 ручна поклажа до 5 кг.

ВАЖЛИВО! Перевізник має право змінювати маршрут руху автобуса та час виїзду

 


Маршрут: Київ - Біла Церква - Умань - Одеса - Ізмаїл - Балчик - Албена - Кранево - Золоті піски - Св Константин та Елена - Варна - Обзор - Святий Влас - Сонячний Берег - Несебр

Маршрут і графік руху автобуса
Час відправлення з УкраїниМісто і місце прибуття\відправлення
(час у розкладі орієнтовний)
Час відправлення з Болгарії
УКРАЇНА
07:00Київ (проспект Академіка Глушкова, 13Б ТЦ Магелан)15:00
08:00Біла Церква (зупинка біля церкви під. мостом, на виїзді з міста), траса М05 — карта13:30
09:00Жашків (вул, Одеська 2, автостанція) — мапа12:30
10:00Умань (зупинка «АЗС WOG», вул. Степана Бандери, буд. 1-Б) — карта11:30
13:00Одеса (зупинка «АЗС ОККО», об’їзна дорога; будинок 5) — карта08:00
17:30Ізмаїл (зупинка «Бар Брос-Ангелес», траса М-15) — карта05:00+1 день
ПРОЇЗД ПО РУМУНІЇ
БОЛГАРІЯ
06:00Балчик (автозаправка «Лафи»)15:10 ↑
06:20Албена на кругу автобусна зупинка (Автостанція)15:00 ↑
06:35Кранево ( автобусна зупинка біля магазину «Мінімаркет» 43.347762,28.050202)14:50 ↑
06:45Золоті Піски (зупинка Бриз)14:40 ↑
07:15Св. Константин и Елена автобусна зупинка Ботанічний сад14:20 ↑
07:25Варна (Кафедральный Собор)14:00 ↑
08:15Обзор (заправка Лукойл, на виїзді, траса Е-87)13:00 ↑
09:00Святий Влас (на кругу біля заправки OIL Vlas автобусна зупинка)12:30 ↑
09:15Сонячний Берег (зупинка «готель Рива», вул. Сонячний Берег)12:15 ↑
09:25Несебр (Готель Феста Панорама, вул. Хан Крум б. 40)12:00 ↑

Автобусний переїзд розрахований на 24-26 годин у дорозі. 

Час прибуття залежить від часу проходження кордонів та погодних умов.

Санітарні зупинки виконуються орієнтовно кожні 4 години. 

Допустимі розміри багажу: одна валіза розмірами: довжина-65см, ширина-35см, висота-40 см та одна ручна поклажа 


 

Вартість додаткових послуг на рейсах до Болгарії