Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Маршрут та розклад чартерних автобусних рейсів Київ - Несебир (ч/з Чернівці)

Общее


Тип тураАвтобусні тури
Ссылка onlineБронирование
Название САМО
СтранаБолгарія 

Описание

Менеджеры направления
Анастасія Москаленко
(044) 537-01-01 (вн. 122)
Інна Скакун
(044) 537-01-01 (вн. 136)

Натисніть на маршрут, щоб побачити деталі

Маршрут: Київ - Житомир - Вінниця - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Балчик - Кранево - Золоті Піски - Варна - Обзор - Св. Влас - Сонячний берег - Несебр

Маршрут і графік руху автобуса
Час відправлення з УкраїниМісце посадки/висадки пасажирівЧас відправлення з Болгарії
7:00Київ  14:00
станція Ⓜ Житомирська, автосалон Infiniti
8:30Житомир12:30
с. Заречани, пл. Бердичівська, 11 // АЗС OKKO
10:30Вінниця10:30
АЗС "WOG", напроти західного автовокзалу
12:10Хмельницький8:50
АЗС "WOG", на кільці в бік Кам’янця-Подільського
14:00Кам’янець-Подільський7:00
Кінотеатр "Юність"
15:15Чернівці 5:45
АЗС "AMIC", виїзд із нової окружної дороги за кільцем, с. Коровія, вул. Головна 9
 Переїзд по території Румунії 
 Болгарія 
7:10Балчик14:50
АЗС "Лафи"
7:30Албена14:40
на кругу автобусна зупинка (Автостанція)
7:45Кранево 14:30
автобусна зупинка біля магазину «Мінімаркет»
7:55Золоті Піски14:20
зупинка "Бриз"
8:15Святий Костянтин та Олена14:10
КП біля входу у комплекс
8:25Варна14:00
Кафедральний собор
9:15Обзор 13:10
АЗС "Лукойл", на виїзді, траса Е-87
10:00Святий Влас 12:25
на колі біля заправки "OIL Vlas" автобусна зупинка
10:15Сонячний Берег12:10
автобусна зупинка  "отель Рива", вул. Сонячний Берег
10:25Несебр12:00
готель "Феста Панорама", вул. Хан Крум, буд. 40

Безкоштовно одне місце багажа, розміри якого 65*35*40 см (Д*Ш*В) і 1 ручна поклажа до 5 кг.

ВАЖЛИВО! Перевізник має право змінювати маршрут руху автобуса та час виїзду

 


Маршрут: Київ - Житомир - Вінниця - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Балчик - Кранево - Золоті Піски - Варна - Обзор - Св. Влас - Сонячний берег - Несебр

Маршрут і графік руху автобуса
Час відправлення з УкраїниМісто і місце прибуття\відправлення
(час у розкладі орієнтовний)
Час відправлення з Болгарії
07:00Київ (проспект Академіка Глушкова, 13Б ТЦ Магелан) – карта17:00
09:00Житомир (с.Заречани, пл. Бердичевська, 11 // АЗС OKKO) – карта14:30
11:00Вінниця (АЗС WOG, напроти західного автовокзала) – карта12:30
13:00Хмельницький (АЗС WOG, на кільці в сторону Кам’янця-Подільського) – карта10:30
15:00Кам’янець-Подільський (Кінотеатр Юність) – карта08:30
16:30Чернівці (АЗС Амік виїзд з нової окружної дороги за кільцем, с.Коровія, вул. Головна 9) – карта07:00
Переїзд по Румунії
Болгарія
07:00Балчик (автозаправка «Лафи»)15:10
07:30Албена на кругу автобусна зупинка (Автостанція)15:00
07:50Кранево ( автобусна зупинка біля магазину «Мінімаркет» 43.347762,28.050202)14:50
08:20Золоті Піски (зупинка Бриз)14:40
08:40Св. Константин и Елена, Болгария, автобусна зупинка Ботанічний сад14:20
09:20Варна (Кафедральний Собор) — карта14:00
10:20Обзор (заправка Лукойл, на виїзді, траса Е-87) – карта13:00
10:50Святий Влас (на кругу біля заправки OIL Vlas автобусна зупинка) – карта12:30
11:10Сонячний Берег зупинка «готель Рива», вул. Сонячний Берег) – карта12:15
11:25Несебр (Готель Феста Панорама, вул. Хан Крум б. 40) – карта12:00

Автобусний переїзд розрахований на 26-30 годин у дорозі. 

Час прибуття залежить від часу проходження кордонів та погодних умов.

Санітарні зупинки виконуються орієнтовно кожні 4 години. 

Допустимі розміри багажу: одна валіза розмірами: довжина-65см, ширина-35см, висота-40 см та одна ручна поклажа 


 

Вартість додаткових послуг на рейсах до Болгарії