Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

В'єтнам

Описание

В'єтнам +380445370101

[email protected]

Колись В'єтнам був для всіх синонімом війни, конфліктів та трагедій, але сьогоднішній В'єтнам уже не впізнати. Швидкими темпами країна набирає обертів і особливо швидко розвивається сфера туризму. В'єтнам вражає нас різноманітністю ландшафту, буянням фарб своєї унікальної природи, 3200 км узбережжя багатого Південно-Китайського моря та величезною кількістю цінних історичних та культурних пам'яток, багато з яких занесено до списків світової культурної та історичної спадщини.
Ви побачите скелі казкової бухти Халонг, озера та водоспади гірського В'єтнаму, золотисті пляжі Нячанга та Фантьєта, побуваєте в печерах та гротах. Класичне поєднання яскравого сонця, теплого піску та синьої гладі моря робить В'єтнам ідеальним місцем для уникнення всіх буденних проблем та занурення у світ прибережної казки. Любителі дайвінгу зможуть насолодитися улюбленим заняттям - багатий підводний світ теплого моря в поєднанні з відносно невисокими цінами на спорядження і супутні послуги роблять води Південно-Китайського моря дуже привабливими для занурення.
А прихильники нетрадиційних форм лікування знайдуть для себе у В'єтнамі мистецтво в'єтнамських знахарів, що вдосконалювалося тисячоліттями – при вмілому застосуванні всі ці прийоми акупунктури, акупунктури, настоянки, виготовлені із змій, морських мешканців, пташиних гнізд і рідкісних трав, здатні творити.
Дивовижний, казковий та нерозгаданий В'єтнам, його дружелюбне населення, чудові культурно-історичні цінності та природна спадщина наповнять Ваш відпочинок всілякими враженнями та залишать багато яскравих та барвистих спогадів.

Виза в В'єтнам

Віза оформляється після прибуття до В'єтнаму або заздалегідь у консульстві.
1. В аеропорту прильоту (Ханой, Хошимін) за копією візового запрошення від наших партнерів у В'єтнамі, ОЗП, 1 фото (3,5х4,5) та заповненої анкети.
Віза для дитини оплачується за повною вартістю.

Вартість запрошення:
разовий в'їзд: не термінове (за 7 днів) – 15 дол.

Вартість візи прибуття в аеропорту В'єтнаму:
- Single visa - одноразова віза на 1 місяць - 25$
- Multi visa - багаторазова на 1 місяць - 65 $

2. Відкрити у Києві у консульстві В'єтнаму.
Набір документів - ОЗП (термін дії щонайменше 6 місяців з дати закінчення поїздки), 2 фото 3.5x4.5, анкетні дані.
Віза для дитини оплачується за повною вартістю незалежно від того, їде вона за окремим проїзним документом або вписана в паспорт батька.

Вартість візи – 40 доларів з особи.

Предложение дня

  Туры
  Все цены
  Дополнительные услуги
  Страна
  Название тура
  Цена
  Поиск тура
  Описание курортов