Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Туреччина

Описание

Менеджеры направления
Лариса Лашина
(044) 537-01-01 (вн. 123)
Тетяна Ганіна
(044) 537-01-01 (вн. 120)

Туреччина – суміш різних культур, міст між Сходом та Заходом. Територія країни омивається чотирма морями: на півночі – Чорним, на заході – Мармуровим та Егейським, на півдні – Середземним. Туреччина - це країна з прекрасним кліматом та чарівними ландшафтами, це атмосфера гостинності, свята та відпочинку.

Клімат
Субтропічний середземноморський та змінюється залежно від регіонів. Клімат внутрішньої Анталії континентальний: спекотне сухе літо та холодна снігова зима. На західному узбережжі країни – теплий та вологий. На південному – спекотний. Влітку температура повітря від +23°С до +33°С, взимку - від +13°С до +15°С. Купатися можна з квітня до жовтня.

Мова
Державною мовою є турецька. Поширені англійська, німецька.

Віросповідання
99% населення сповідують іслам.

Час
Відповідає київському.

Грошова одиниця та чайові
Офіційна валюта – турецька ліра. Приймаються усі провідні міжнародні кредитні картки. У ресторанах чайові становлять 10% від рахунку і зазвичай включені до нього.

Митні правила
Для поїздки до країни віза не потрібна. До ввезення заборонені наркотики та ліки, що містять значну кількість наркотичних речовин, зброю. Обмежене ввезення тютюнових виробів та спиртного. Заборонено вивезення антикваріату. Дозволено вивезення особистих речей та подарунків: 70 кг багажу та 20 кг ручної поклажі. За зайву вагу доведеться доплатити.

Покупки та сувеніри
Туреччина відома своїми виробами зі шкіри, хутра, кераміки, оніксу, міді, срібла, золота. Один із найпопулярніших сувенірів «назар», який оберігає від пристріту від «дурних думок».

Транспорт
Найпоширенішим видом транспорту є міні-автобуси, які називають «долмуш». Добре розвинена мережа залізниць, ходять пороми вздовж берегів Мармурового, Егейського та Середземного морів. Таксі за європейськими мірками коштує дешево. У межах міста плата за проїзд стягується за лічильником, на далекі подорожі встановлені тарифи. З 24:00 до 6:00 – подвійний тариф.

Пам'ятка туристу
При вході до приватного будинку прийнято залишати взуття біля входу. При вході в мечеть також необхідно зняти взуття, жінки повинні бути з покритою головою та одягнені у довгу спідницю. Не фотографуйте чоловіків або жінок у чорному одязі без їхньої згоди. Не варто пити на вулиці чи у громадських місцях пиво, спиртні напої.
Для виїзду на екскурсії можна найняти таксі на весь день, що коштує приблизно стільки ж, скільки прокат автомобіля.
Місцеві водії не відрізняються дисциплінованістю на дорогах, часто мчать посередині дороги і не бажають нікому поступатися, покладаючись на випадок. Особливо обережним слід бути вночі - машини можуть їздити без увімкнених вогнів і зупинятися посеред дороги.

Поиск тура
Описание курортов