Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Таїланд

Описание

Менеджеры направления
Лариса Лашина
(044) 537-01-01 (вн. 123)
Тетяна Ганіна
(044) 537-01-01 (вн. 120)

Королівство Таїланд - прекрасна країна, де дбайливо зберігають давні традиції та культуру, а найголовніше, Таїланд - це дивовижний народ, доброзичливий та привітний. Все, що Ви тут побачите, відображає уявлення самих тайців про сучасний світ. Жителі Таїланду глибоко вшановують стародавні буддійські традиції і при цьому швидко реагують на зміни у своїй країні. Можливо, саме цій обставині ми завдячуємо тим, що Таїланд, незважаючи на розвинену інфраструктуру туризму, досі залишається однією з найекзотичніших та найтаємничіших країн світу. Завітавши до Таїланду, Ви на власні очі побачите, наскільки химерно тут переплітаються останні досягнення людства та традиційний спосіб життя: ультрасучасна столиця королівства Бангкок. іскрометна Паттайя, найчистіші пляжі Самуї, гори та вікові джунглі Північного Таїланду. На вас чекає зустріч із казковим королівством, зустріч із вічним літом, теплими морями, на берегах яких можна забути про всі турботи. Таїланд - воістину райська земля, яка залишиться жити у Вашій пам'яті яскравим спогадом про казкове диво. Жителі королівства роблять все для того, щоб гості їхньої країни відчували себе як вдома від туманних гір і джунглів на півночі до смарагдового кольору Центральних Рівнин, від посушливих полів Кхорату до піщаних пляжів та тропічних островів півдня.

Клімат
Для Таїланду характерний тропічний клімат і три пори року. У сезон дощів, що триває з травня до жовтня, на всій території країни панують південно-східні мусони, що приносять зливи. Сезон дощів, хоч і носить таку назву, не такий страшний, як його часто представляють. Найбільша кількість опадів припадає на липень-серпень, і те, практично лише на півночі країни. В решті регіонів дощ йде переважно в другій половині дня та вночі. Він і справді проливний, проте триває недовго, всього 2-3 години. Посушливою зимою, з листопада до лютого, тут встановлюється м'яка погода (у Бангкоку температура становить близько 16°С, на півдні країни - 21°С). У сезон спеки - з березня по травень - встановлюється сильна спека та висока вологість повітря, а опадів практично не буває. Ідеальний час для відпочинку у Таїланді – зима. Дощів цього сезону майже не буває. На островах Пхукет та Самуї дощі йдуть переважно у вересні-жовтні.

Мова
Державна мова – тайська. Мова ділового спілкування – англійська. Іншими європейськими мовами також говорять у більшості готелів, туристичних центрах, магазинах, ресторанах.
Віросповідання
Таїланд є державою буддиста. Зображення Будди є священними і будь-який акт святотатства загрожує ув'язненням, навіть якщо вчинений іноземцем.

Час
Випереджає київське на 5 годин.

Грошова одиниця та чайові

Офіційна валюта – тайський батт. Приймаються усі провідні міжнародні кредитні картки. Чайові прийнято давати водіям таксі, що обслуговує персонал у готелях, офіціантам. У ресторанах чайові становлять 10-15% від рахунку і зазвичай включені до нього.

Митні правила
Віза оформляється в аеропорту після прибуття до країни. У разі виїзду з країни необхідно сплатити аеропортовий збір.
Заборонено ввозити: наркотики, літературу непристойного утримання, зброю та боєприпаси, деякі види тварин та риб, деякі види фруктів, овочів та рослин.
Безмитно можна провезти: одну фотокамеру з п'ятьма чистими фотоплівками, одну відеокамеру з трьома відеокасетами, тютюнові вироби загальною вагою до 250г, при цьому кількість сигарет, що ввозяться, не повинна перевищувати 200 штук, не більше одного літра алкогольних напоїв.
Заборонено вивозити зображення Будди або Ботхісатв або їх фрагменти. Для вивезення предметів старовини та творів мистецтва необхідно отримати ліцензію у департаменті образотворчих мистецтв.

Покупки та сувеніри
Як сувеніри купують вироби зі шкіри крокодила, ювелірні вироби з рубінів. Сапфіри, алмази і золото, тайський шовк. Не рекомендується купувати ювелірні прикраси та коштовне каміння "з рук". Ви ризикуєте стати жертвою обману. Гарантовано якісну продукцію пропонують лише ювелірні фабрики та солідні магазини.

Транспорт
Добре розвинена система громадського транспорту. Вартість проїзду на таксі залежатиме від вашого вміння торгуватися. Також дуже популярні триколісні таксі. Будьте уважні під час оренди автомобіля, мотоцикла, скутера, т.к. часті випадки їх крадіжок. За всіх запевнень власників страховка, як правило, відсутня. Найкраще звертатися до всесвітньо відомих компаній з прокату автомобілів як "Avis", "Hertz". Також слід врахувати, що рух у Таїланді лівий, а правил майже не дотримуються.

Пам'ятка туристу
Жителі Таїланду нескінченно вшановують і поважають свого короля та свою королеву. Негативні відгуки про тайського короля засуджуються суспільством і навіть переслідуються за законом. Вважається образою нації та монархії не вставати за звуків національного чи королівського гімну. По радіо та телебаченню національний гімн передається о 8:00 та 18:00 годині, королівський гімн виконується у кінотеатрах перед початком сеансу, і вся публіка має прослухати його від початку та до кінця стоячи.
Під час відвідувань буддійських храмів у будь-якій частині Таїланду необхідний відповідний одяг, що закриває плечі та ноги повністю, а також взуття із закритою п'ятою або ремінцем на п'яті. Перед тим, як увійти до храму, треба зняти взуття.
Не виявляйте неповагу до релігійних звичаїв та традицій. Жінки не повинні торкатися ченців і просити їх сфотографуватися. Для європейців це екзотика, а для Таїланду – спосіб життя.
Купівля, так само як і продаж наркотиків, заборонені. Іноді туристи з різних країн звертаються із питаннями щодо того, де можна купити наркотики. Купівля чи продаж наркотичних засобів карається в Таїланді безжально - аж до страти.

Виза в Таїланд

Громадянам України, які перетинають кордон Таїланду з метою туризму, віза не потрібна (на 30 днів перебування в країні).
Для перетину кордону Таїланду термін дії паспорта туриста має бути не менше 6 місяців від запланованої дати виїзду з королівства.

Після прильоту до Таїланду туристам необхідно самостійно пройти паспортний контроль та зону митниці. До проходження паспортного контролю слід заповнити імміграційну картку. Зазвичай її видають у літаку, але можна взяти документ безпосередньо на стійці паспортного контролю. Заповнюються обидві частини – на в'їзд та на виїзд. Частина на в'їзд забирається контролером. Решту імміграційної картки важливо зберегти для пред'явлення на паспортному контролі при виїзді з країни. Після проходження паспортного контролю та отримання багажу ви опинитеся в митній зоні, де може бути проведений вибірковий огляд.

Громадяни країн СНД мають завчасно отримати візу у консульських установах Таїланду за кордоном.

Зразок заповнення імміграційної картки

 

Предложение дня

    Туры
    Все цены
    Додаткові послуги
    Поиск тура
    Описание курортов