Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Словенія

Описание

Менеджеры направления
Інна Скакун
(044) 537-01-01 (вн. 136)

У самому серці Європи, там, де Альпи зустрічаються із Середземномор'ям, а карстовий рельєф переходить у Середньодунайську низовину, знаходиться Словенія. Територія цієї маленької зеленої країни займає 20 273 км. Тут живе гостинний, добросердий і працьовитий народ.

На стику різних географічних областей Європи сформувався напрочуд різноманітний рельєф, густо вкритий лісами. Понад третина словенської території перебуває під охороною держави.

Найбільш гористий район Словенії знаходиться на півночі країни, де закінчується гірський ланцюг Альп. Гірські хребти Юлійських (Julijske Alpe) та Камніцько-Савінських Альп (Kamniško-Savinjske Alpe) відрізняються гостротою форм. А вершини гірського хребта Караванке (Karavanke) на кордоні з Австрією мають округлу форму.

Також гори займають значну частину східної Словенії, між містами Марібор (Maribor) та Любляна, і простягаються на південний захід від словенської столиці.

На південному сході Словенії переважає горбиста місцевість, що ідеально підходить для вирощування винограду. Між численними горами та пагорбами пролягають рівнини та долини, у найбільшій з яких розташувалася Любляна з її околицями.

На сході гори спускаються до великих рівнин Середньодунайської низовини.

Винятковою різноманітністю вирізняється і підземний світ Словенії. Тут налічується понад дев'ять тисяч карстових печер, багато з яких є найкрасивішими у світі.

У Словенії щокроку можна зустрітися з різними історичними епохами. Найдавніші експонати різних історичних періодів зберігаються насамперед у музеях, але деякі археологічні знахідки можна оглянути і на природі. Різноманітна природа Словенії ще більше підкреслює привабливість безцінних будов. Словенські замки чудові, не залишать байдужими і скромні сільські церкви, що стоять на пагорбах. Культурно-історичні пам'ятки та архітектурні шедеври чекають на Вас у більшості словенських міст.

Виза в Словенію
УВАГА!!! Починаючи з 11 червня 2017 року, громадяни України, які мають біометричні закордонні паспорти для виїзду за кордон, звільняються від необхідності отримання візи. Відповідно, власники закордонних паспортів старого зразка (отримані до 2015 року) або нового, але без біометрики зобов'язані як і раніше оформлювати візи для виїзду за кордон.
Туры
Все цены
Гарячі тури
Додаткові послуги
Поиск тура
Описание курортов