Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Словаччина

Описание

Менеджеры направления
Ірина Матвіішина
(044) 537-01-01 (вн. 140)
Аліна Степаненко
(044) 537-01-01 (вн. 119)

Словаччина межує з Чеською Республікою, Австрією, Польщею, Угорщиною та Україною. Гори, низовини, каньйони, озера, печери, ліси та луки цілий рік надають Словаччині природної неповторної краси. Словаччина - маленька країна, але її ландшафт разюче змінюється від низовин до гірських ланцюгів. Майже половину країни займає Карпатська Дуга – ланцюг гір, що лежать на півночі. Інші гори включають Маленькі Карпати, Білі Карпати, Високі Татри та Низькі Татри та Гори Slovenske Rudohorie.
Столиця Братислава. Мова словацька. Релігія: 60% – римо-католики, також поширене греко-католицьке віросповідання, протестанське, православ'я та іудаїзм. Населення: словаки – 86%, угорці – 10%, чехи, росіяни, німці, поляки
Країна славиться своїми відомими на всю Європу чудовими горами Татрами, чарівними старовинними містечками та романтичними лицарськими замками, чудовими лижними курортами.
У Словаччині можна відшукати пам'ятники всіх історичних періодів. Поруч із замками, маєтками та історичними будівлями туристів чекає чудова природна краса: високі гори та тихі долини, річки, гірські озера з кришталево-чистою водою та великі печерні системи.

Трнава була центром церковної адміністрації Угорщини протягом 250 років з 1541 року. Університетські будівлі ХVII-ХVIII ст. є чудовими пам'ятками архітектури.

Нітра - центр однойменного князівства - був старим слов'янським укріпленим поселенням. Міські визначні пам'ятки: Замковий комплекс, монастир, Францисканська церква, Палац (1779), Колона (1739) та Бібліотека Абатства, що розміщується у Старій Семінарії XVIII століття.

Шахтарські традиції Банська-Стявниці йдуть углиб століть. У міському центрі можна знайти бюргерські будинки у стилі Ренессан. Серед інших визначних пам'яток – Старий Замок (1548), будівлі Гірської та Лісової Академій. З урахуванням важливості Банська-Стявниці та її пам'яток гірничодобувної промисловості, місто у 1993 році було включено до Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО.
Гірська промисловість та карбування монет відігравали важливу роль в історії Кремниця. Історичні будівлі включають Міський Замок (14-19 сторіччя) з великим комплексом готичних та ренесансних будівель, маленькі шахтарські галереї (18-19 сторіччя). Заслуговують на відвідування Музеї монет та медалей.
Розташована в Центральній Словаці Банська-Бистриця вперше згадується у 1255 р. Родовища срібла, руди, міді визначили процвітання міста як шахтарського центру. Його обличчя визначають кілька готичних та ренесансних споруд, у т.ч. дві готичні церкви, ратуша та міські укріплення з баштами та барбаканами.

Область Спиш багата численними історичними середньовічними містами, селами та іншими поселеннями. Тут, у місті Левочі, знаходиться найвищий у світі готичний вівтар.

У місті Кежмарок варто відвідати готичний замок XV століття з його каплицею 17-го століття. По всьому місту – руїни міських стін та замку, що датуються 14-им та 16-им століттями.
Центром середньовічного міста Бардейов є довгаста площа, оточена прекрасними готичними бюргерськими будинками з доповненнями, зробленими в період ренесансу.
У місті Кошице – центрі східної Словаччини – знаходяться чудові готичні будівлі, які мають відбитки її багатої історії. Над містом височить монументальний собор Св. Елізабет, один із найкрасивіших готичних соборів у світі.

У Словаччині безліч природних пам'яток: крижані печери; понад 1 300 мінеральні та теплові джерела, гейзери, високий гірський ланцюг Татр.
Гори, ліси та озера зачаровують своєю красою та ідеальні для відпочинку та літніх та зимових спортивних змагань. Найдовший велосипедний маршрут Європи проходить цією країною.
Є популярні зимові спортивні центри у гірських областях, з яких Татри є найкращими.
У Словаччині п'ять національних парків і 16 природних зон, що охороняються. Ці місця практично незаймані людиною. Національний парк Низьких Татр охоплює другий, найвищий гірський ланцюг Західних Карпат. У межах національного парку знаходиться кілька лижних курортів.
Є також численні озера та річки серед льодовикового пейзажу, що пропонують чудову рибалку, веслування та купання.
Країна пропонує велике багатство лікувальних джерел, теплових курортів, кліматичних курортів та природних мінеральних вод, відомих у всьому світі.

Курорт Bardejovske kupele був заснований 13-му столітті. Його загоювальні води, як вважають, виліковують розлад шлунка, різні проблеми з диханням. Джерело Дудінс оцінюється як найкращий в області за мінеральним складом, що підходить для лікування внутрішніх органів, неврологічних та судинних захворювань. Всесвітньо відомий тепловий курорт Пештани спеціалізується на лікуванні ревматизму. Тренчіанське Теплиця знаходиться біля сірчаного джерела і підходить для лікування ніг.

Клімат: Словацька Республіка знаходиться в помірному поясі з континентальним кліматом та виразним чергуванням чотирьох пір року. Середня денна температура взимку –2, влітку +21. У гористій місцевості сніг тримається до 130 днів на рік.

Кухня: Словацька кухня заснована на різних супах, кашах, варених та тушкованих овочах, смаженому та копченому м'ясі та молочних продуктах. Стиль кухні змінюється в залежності від регіону. Словацька кухня включає солоні та солодкі страви, зроблені з борошна, включаючи галушки. Популярні спиртні напої: словацьке пиво, вино та мінеральні води.

Виза в Словаччину

Громадянам України з біометричними закордонними паспортами для в'їзду в Шенген віза не потрібна.

Предложение дня

    Поиск тура
    Описание курортов