Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Сербія

Описание

Сербія +380445370101

[email protected]

Сербія – це дуже гарна країна, розташована на Балканському півострові. Багата історія, романтична природа, безліч пам'яток, привітні люди, сусідство сучасних міст та старовинних монастирів роблять її привабливою для туристів.
Краєвид країни різноманітний. На півночі простягаються рівнини, але в півдні височіють мальовничі гірські хребти. Річки Дунай та Тиса перетинають усю країну. Під впливом сприятливого середземноморського клімату на півдні і помірно-континентального на півночі чудово почуваються в лісах різні рослини. На території країни зустрічаються ліси - хвойні в горах, листяні на рівнинах та субтропічні на узбережжі півдня. Більшість Сербії - це екологічно чиста зона. І тому туристи прибувають в країну цілий рік і будь-якого сезону знаходяться для себе розваги.
Культура Сербії різноманітна. Різні народи у різні часи залишили її землі свій слід. І в звичаях та обрядах місцевого населення живі традиції римлян, візантійців, турків тощо.

Курорти Сербії
Сербія невелика за площею, але її курорти дуже різноманітні. Розташовані у різних кліматичних зонах, вони орієнтовані різного туриста. Любителі водних, гірськолижних, кліматичних чи оздоровчих курортів можуть вибрати в Сербії те, що їх цікавить.
Багато курортів і готелів розташовані поблизу бальнеологічних джерел, яких у країні більше тисячі. Туристи з усіх куточків Землі з'їжджаються до Сербії, щоб відновити здоров'я. Високо цінуються мінеральні цілющі води курортів Врнячка Лазня, Нішка Лазня, Іваниця, а також кліматичний гірський курорт Златибор.
Останнім часом все популярнішим стає екологічний туризм. Заповідники, чисті озера, долини річок, що поросли лісом, і незаймані зарості в гірських долинах притягують до себе любителів природи. На золотих пляжах та чистих озерах можна відпочивати не гірше, ніж на знаменитих європейських курортах. Хто не хоче цілий день пасивно лежати на тапчанах, може займатися вітрильним спортом, рафтингом та ін. Рівень гірськолижних курортів також високий і має міжнародне значення. Тому в зимовий час багато хто прямує до Яхорини, де проводилися ігри Зимової Олімпіади. Численні траси та сучасні підйомники знавці лижного спорту оцінюють належним чином. До кращих гірських курортів належить Капаонік.
Багато куточків Сербії приваблюють тишею та самотністю. Ритм життя у великих містах втомлює, а в районі готелів, золотих пляжів, гірськолижних курортів, мисливських та рибальських господарств панують тиша та спокій. І можна відпочити від суєти душею та тілом.
У затишних готелях Сербії створено доброзичливу атмосферу привітності та спокою. Цікаві історичною спадщиною обирають готелі Белграда. У столиці Сербії можна познайомитись із пам'ятниками стародавньої культури. Хоча на території всієї країни чимало визначних пам'яток, вартих уваги. Екскурсії по скельних монастирях, до будов стародавніх міст, стародавніх мечетей і соборів справляють сильне враження і дозволяють познайомитися з давніми цивілізаціями.
Ця гостинна країна пропонує лише високий комфорт у готелях та європейський рівень обслуговування. Побувавши у Сербії, кожен заряджається позитивом. Усі намагаються забрати з собою сувеніри та фото, щоб, переглядаючи їх, оживлятимуть у пам'яті спогади про чудовий відпочинок. Завдяки гостинності та доброзичливості сербів, красі природи та своєрідному клімату Сербію все частіше називають туристичним раєм.

Виза в Сербію

Сербія – безвізова країна для громадян України.

Туры
Все цены
Дополнительные услуги
Поиск тура