Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Румунія

Описание

Румунія - це Карпати, дельта Дунаю, монастирі, тисячолітні традиції в регіоні Марамуреша і Трансильванії - з легендою про князя Дракулу, відомі вина, традиційна кухня і, звісно, національне гостинність. Всі цікаві палаці, замки, фортеці і монастирі розташовані в Трансильванії, яка вражає розкішшю альпійської рослинності, могутніми лісами схилів, які радують око, втомлене міськими пейзажами. Трансильванія славиться як таємничий край, повний легенд і приповідок, навіть природа в цьому регіоні зачаровує своєю величчю. Старовинні середньовічні фортеці Брашов, Сігішоара, Сібіу, замки Пелеш, Бран розкривають туристам повсякдення минулих віків, передають той особливий і неповторний колорит. Румунія пишається своїми традиціями виноробства, виробництво вин є давньою традицією. Обов'язково варто спробувати ароматні румунські вина, вирощені на плантаціях практично по всій країні. Однією фразою неможливо описати всю Румунію. Румунські краси вразять навіть найвишуканіших туристів.

Румунія красива у всі сезони року і запрошує туристів відвідати її гірськолижні курорти, санаторії, середньовічні міста, пам'ятки мистецтва і архітектури, і, звісно, насолоджуватися красою гірських пейзажів і дихати чистим повітрям.

Тури в Румунію

Румунія - це місце, де відпочинок різноманітний і цікавий. Всі цікаві палаці, замки, фортеці і монастирі розташовані в Трансильванії, яка дарує розкіш альпійської рослинності, могутніми лісами схилів, які радують око, втомлене міськими пейзажами. Однією фразою неможливо описати всю Румунію. Різноманіття румунських крас вражає навіть найвишуканіших туристів.

Румунське узбережжя Чорного моря - це 72 км узбережжя, практично увесь час представлене цілою низкою курортів. Мамаї, вважається найпопулярнішим курортом, пляж найдовший - близько 8 км. Розкішні готелі, басейни, атракціони, дискотеки, водні розваги. Ефорії Норд - прибережний бальнеологічний і грязевий курорт, відомий з 1894 року, розташований на високому узбережжі Чорного моря біля озера Текіргіол. На міжнародній виставці в Парижі лікувальні грязі були відзначені золотою медаллю. Нептун-Олімп - ці два курорти будувалися в 1971-1972 роках як місце відпочинку комуністичної еліти. Саме тут знаходилася літня резиденція президента Чаушеску і урядові дачі. На південному узбережжі розташовані курорти Юпітер, Кап Аврора, Венера і Сатурн, відомі комфортом, а також геліо терапією. Ціни на проживання дуже доступні.

Дельта Дунаю - друга за протяжністю ріка Європи, яка над

ихнула багатьох поетів і художників. Велика ріка починається на території Німеччини в горах Шварцвальд. З'єднуючи країни Центральної і Південно-Східної Європи, вона подолала відстань у 2850 км і, утворюючи дельту на кордоні Румунії і України, трема рукавами впадає в Чорне море. Від весни до пізної осені Дельта Дунаю показує одне з найбільш розкішних природних видовищ. Канали, обрамлені вільхами і дубами, густі ліси приваблюють тисячі птахів щороку, деякі з них прилітають з Китаю і Єгипту.

Замок Бран - найбільш відвідуване місце румунськими і іноземними туристами. Туристи сподіваються побачити тут загадкове і непосяжне "царство темряви". Багато хто приїжджає сюди, щоб доторкнутися до таємниці - поглянути за межі невидимого, відчути надзвичайну гостроту і напруженість атмосфери. Замок розташований на торговому шляху, який пов'язує Валахію з Трансильванією, і був збудований у 14 столітті. Його приміщення і коридори створюють таємний лабіринт, в середньому дворі якого є колодязь, який, за легендою, веде в таємниче підземелля. Як музей феодального мистецтва, Бран виставляє протягом чотирьох століть цікаві румунські та іноземні предмети 14-19 століть: зброя, меблі, лицарські доспехи, ікони, картини і інше.

Столиця: Бухарест.

Свята та вихідні: 1, 2 січня (Новий рік), березень-квітень (Пасхальний понеділок), 1 грудня (День Національного об'єднання), 25, 26 грудня (Різдво). Влітку на узбережжі відбувається велика кількість фестивалів. Один із найбільш відомих - серпневий фестиваль в Тулче. Восени в Трансильванії проводяться численні музичні фестивалі: Cibinium у Сібіу (вересень), CerbudeAur у Брашові (вересень), "Музична осінь" - у Клуж-Напоке (жовтень).

Географія: Країна розташована на південному сході Європи і межує з Угорщиною, Югославією, Болгарією, Україною і Молдовою. Площа Румунії - 237 500 км. кв. Вся Румунія, крім Чорноморського узбережжя, входить в басейн Дунаю. 2850 кілометрів Дунаю проходить через 9 країн і завершує свій шлях дельтою в Румунії. На південь від Дельти розташоване Чорноморське узбережжя, на південний захід - Дунайська низовина.

Клімат: Клімат континентальний, помірний. Для морських курортів Румунії у весняні, літні і осінні місяці характерна тепла м'яка погода з тривалим купальним сезоном з травня по жовтень. Легкий морський бриз не дозволяє перегрітися навіть в найспекотніший день.

Населення: Населення Румунії становить 22,8 млн. людей. Етнічний склад: 89,4% - румун, 7,1% - угорці, 1,8% - цигани, 0,5% - німці, 0,3% - українці, 0,2% - росіяни-липовани, 0,1% - турки.

Мова: Державною мовою є румунська. У школах викладають англійську та французьку мови.

Релігія: 70% населення відзначає румунське православ'я, 6% - протестантизм, 6% - католицизм і 3% - грецьке православ'я.

Валюта: Національною валютою є румунський лей. Випускаються монети номіналом 1, 3, 5, 10, 20, 50 і 100 леїв та банкноти 100, 200, 500, 1000, 5000, 10000 леїв.

Обмін валюти: Багато обмінних пунктів пропонують кращий курс, ніж офіційний курс у банках, аеропорту, заправних станціях і готелях. Зберігайте квитанції про обмін, оскільки вони можуть знадобитися для доведення того, що гроші були обміняні законно, і при зворотному обміні леїв на тверду валюту перед виїздом з Румунії.

Митні правила: Офіційно в країну дозволяється ввозити валюту в межах 50000 доларів, але суми понад 1000 вимагають декларування при в'їзді. Вивозити дозволяється 5000 леїв в румунській валюті, і лише банкноти в 1000 і менше леїв. Подарунки загальною вартістю до 100 доларів США можна ввозити безмитно. Безмитно можна ввозити: 4 л. вина, 1 л. крепкого алкоголю, 200 сигарет, по 200 гр. кави і какао (для особистого вжитку).

Транспорт: Громадський транспорт у великих і середніх містах досить приличний, але часто переповнений (працює зазвичай з 5 до 22). Квитки продаються в спеціалізованих або тютюнових кіосках і після посадки компостуються. Метрополітен є у Бухаресті (оплата монетами). Таксі з шашечками на боці, оплата за лічильником. Приватні таксі без лічильника, з літерами "Р" або "РО" на даху, дорожчі, але більш доступні (про ціну домовляйтеся заздалегідь). Вартість проїзду на таксі від аеропорту до Бухареста (приблизно 12 км) складає $12-15.

Електроенергія: Напруга в мережі 220 В, 50 Гц.

Покупки: Сливова настоянка, вишивані блузи і рукоділля, унікальні румунські препарати, що сповільнюють процеси старіння, і косметика, виготовлена на їх основі. Деякі магазини закриваються серед дня на сіесту.

Розміщення: Одна ніч в одномісному номері готелю середнього рівня коштує приблизно $40-50.

Чайові: У ресторані, навіть якщо вартість обслуговування включена в рахунок, рахунок трошки округлюється.

Виза в Румунію
УВАГА!!! Починаючи з 11 червня 2017 року, громадяни України, які мають біометричні закордонні паспорти для виїзду за кордон, звільняються від необхідності отримання візи. Відповідно, власники закордонних паспортів старого зразка (отримані до 2015 року) або нового, але без біометрики зобов'язані як і раніше оформлювати візи для виїзду за кордон.

 

Поиск тура