Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Нідерланди

Описание

Нідерланди +380445370101

[email protected]

Нідерланди - це країна, яка подарувала світу багатьох з найвідоміших і найвидатніших художників світу від Рембрандта і Вермеєра в 17-му столітті до Ван Гога в 19-му і Мондріана в 20-му століттях. Нідерланди приваблюють туристів із усього світу своєю природою, архітектурою, історією.
Політика нейтралітету стала гірким досвідом для країни. Досвід іноземного вторгнення та окупації під час Другої світової війни змусив Нідерланди стати головним прихильником міжнародного співробітництва. Відповідно, цей факт знайшов відображення в політичній та економічній політиці Нідерландів у другій половині 20-го – на початку 21 століття.
Майже 20% усієї території Нідерландів складає вода, а більша частина землі «відвойована» біля Північного моря, греблі та греблі в цій країні будуються ще з часів Середньовіччя, і нині в Нідерландах існує велика мережа дамб та гребель, які допомагають жителям країни боротися з настає» водою. Нестача суші робить Нідерланди однією з найбільш густо населених країн у світі.
Нідерланди (Нідерландська мова: Nederland), європейська частина Королівства Нідерландів, яке складається з Нідерландів, Нідерландських Антильських островів та Аруби в Карибському морі. Нідерланди є парламентською демократичною конституційною монархією. На півночі та заході Королівство обмежене Північним морем, на півдні межує з Бельгією, і на сході з Німеччиною. Нідерланди часто називають Голландією. Формально це неправильно, оскільки Північна та Південна Голландія (розташовані у західних Нідерландах) є лише двома із дванадцяти областей країни.
Нідерланди географічно розташовані у прибережних низовинах Північної Європи. Зазвичай відома своїми традиційними вітряками, тюльпанами, сиром, клогсами (національні дерев'яні черевики), і глиняним посудом, а також велосипедами, греблями і хвилерізами, а також прихильністю традиційним цінностям і неухильному дотриманню цивільних прав, наприклад, таких як класичний. Будучи старою парламентарною демократією, країна пізніше стала відома своєю досить ліберальною політикою до деяких видів наркотиків, проституції, гомосексуалізму, абортів та евтаназії.
Нідерланди відіграють важливу роль на міжнародній політичній та дипломатичній арені; серед іншого Нідерланди є країною - членом-засновником Європейського союзу (ЄС), НАТО, OECD, та країною, що підписала Кіотський Протокол. Поряд із Бельгією та Люксембургом, Нідерланди – одна з трьох країн-членів Економічного Союзу – БеНіЛюкс. Країна - господар п'яти міжнародних судів: Постійного Арбітражного Суду, Міжнародного суду, Міжнародного Військового Трибуналу з колишньої Югославії, Міжнародного Кримінального суду та Спеціального Трибуналу Лівану. Всі ці суди (крім Спеціального Трибуналу Ліваном), а також спецслужба ЄС (Europol), розташовані в Гаазі, місті, яке зараз називають "юридичною столицею світу".
Виза в Нідерланди
УВАГА!!!
Починаючи з 11 червня 2017 року, громадяни України, які мають біометричні закордонні паспорти для виїзду за кордон, звільняються від необхідності отримання візи. Відповідно, власники закордонних паспортів старого зразка (отримані до 2015 року) або нового, але без біометрики зобов'язані як і раніше оформлювати візи для виїзду за кордон.

Предложение дня

    Туры
    Все цены
    Туры без перелета
    Дополнительные услуги
    Поиск тура