Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Мальта

Описание

Менеджеры направления
Інна Скакун
(044) 537-01-01 (вн. 136)

Мальта незабутня своєю гостинністю, теплим кліматом та чистим морем, затоками та затишними бухтами, давньою історією та культурою: храми Хаджар Ім, Мнайдра та Таршин, яким 6,5 тис. років; древній грот Хар Далам; палац Великого Магістра Мальтійського ордену та збройова палата лицарів; церква Корабельної аварії і Кафедральний собор Святого Іоанна. До того ж Ваші діти можуть не лише відпочити на Мальті та побачити її пам'ятки, але також пройти курс англійської мови у школах BBC Link чи Geos та отримати диплом.

Клімат
Середземноморський, теплий та сприятливий для здоров'я. На Мальті немає холодних вітрів, туману, снігу чи морозів. Взимку (з листопада до квітня) температура близько +14°С, влітку (з травня до жовтня) +25°С.

Мова
Державна мова - мальтійська та англійська. Також говорять французькою та італійською.

Віросповідання
Переважна більшість населення католики.

Час
Відстає від київського на 1:00.

Грошова одиниця та чайові
Грошова одиниця – мальтійська ліра. Приймаються усі провідні міжнародні кредитні картки. Чайові, якщо Ви їх вирішите дати, становлять 10% суми рахунку. При цьому офіціант, як правило, попереджає, чи включено в рахунок обслуговування.

Митні правила
Для в'їзду до країни потрібна Шенгенська віза. До ввезення, як у всій Європі, заборонено наркотики, зброю. Обмежене ввезення тютюнових виробів та спиртного. Ввезення собак та кішок на Мальту заборонено.

Покупки та сувеніри
Країна славиться плетінням ручної роботи, золотою та срібною філігранню, виробами зі скла, кераміки, міді.

Транспорт
З транспорту краще скористатися автобусами. У таксі на Мальті встановлені лічильники, але їх використовують рідко, тому ціну за подорож краще уточнити заздалегідь. Між островами ходять пороми. Для огляду визначних пам'яток краще найняти кінний екіпаж.
Також можна орендувати автомобіль. Орендна плата одна з найнижчих у Європі і включає безкоштовну страховку та необмежений пробіг. Рух на Мальті лівосторонній. Обмеження швидкості: 40 км/год у житлових районах, на шосе – 64 км/год.

Регіони та міста
Валлетта – столиця Мальти, будував Жан Парізо де Ла Валлетт, Великий магістр Ордену Св. Іоанна. Нове місто мало стати центром Мальти, його фортецею і оплотом Ордену. Сьогодні, якщо ви підніметеся в сад Апер Барракка, то вам відкриється чудовий краєвид на це місто-фортеця - одне з небагатьох, що дожили до наших днів. Життя у місті кипить, адже це політичний, адміністративний та культурний центр островів. Визначні пам'ятки: обов'язково відвідайте Національний музей, Музей мистецтв, собор Св. Іоанна, палац Великого Магістра та Збройову палату. У пошуках сувенірів обов'язково загляньте на Triq Repubblika - найбагатшу на сувенірні магазини вулицю Валлетти.

Буджибба (Bugibba) та Аура (Qawra). Поділити їх на два міста можна досить умовно: згодом чіткий кордон між ними зник, і сьогодні міста є практично єдиним цілим. Це одне з найжвавіших місць на Мальті, туристичний центр з численними готелями, барами та ресторанами.

Сліма та Сент-Джуліанс – основні прибережні курорти та відмінне місце для шопінгу та розваг. Набережна, довколишні квартали – найбільш жваві райони, але варто відійти трохи вглиб міста – і ви потрапляєте у тихі вулички приморського містечка.

Сент-Джуліанс (St.Julian's) і Пачевілль (Paceville) - це осередок нічного життя. Коли на це невелике місто опускається вечір, сюди з'їжджаються туристи та місцеві жителі, щоби запально провести час в одному з барів, клубів чи дискотек.

Меліха (Mellieha). Чудові краєвиди, що відкриваються з вершини пагорба, де розташоване це невелике містечко, роблять його одним з наймальовничіших курортів Мальти, а найбільший і найкрасивіший пляж - одним із найпопулярніших місць відпочинку. У центрі міста та на узбережжі знаходяться готелі, ресторани та типові для туристичних центрів магазини. З визначних пам'яток варто відзначити чудову церкву ХІХ століття та адміністративні будівлі.

Острів Гозо - другий за величиною після Мальти - відрізняється чудовими готелями та численними ресторанами з морською кухнею. Це ідеальне місце для тих, хто втомився від суєти великих міст і хоче побути в тиші та спокої старовинних прибережних поселень, неспішно прогулятися пагорбами і вздовж берега моря, відчути неповторну, міфічну атмосферу цього зеленого острова. За легендою, Каліпсо з Одіссеї Гомера мешкала саме тут.

Третій за величиною населений острів Мальтійських островів - Коміно. Це відмінне відокремлене місце для водних видів спорту - плавання з маскою та дайвінгу. На острові лише один готель і практично немає місцевих мешканців.

Предложение дня

    Туры
    Все цены
    Дополнительные услуги
    Поиск тура
    Описание курортов