Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Мальдіви

Описание

Менеджеры направления
Анастасія Москаленко
(044) 537-01-01 (вн. 122)

У 700 км на південний захід від Шрі-Ланки, в екваторіальних водах Індійського океану, вузькою смугою тягнеться острівна держава Мальдіви. З 1200 островів мальдівської групи лише 202 заселені. По всьому Мальдівському архіпелагу тягнуться численні коралові печери. Мальдівські острови широко відомі, перш за все, своїми курортами, кожен з яких – це свій власний неповторний світ білого піску, бірюзового океану та блакитного неба.

Клімат
Екваторіальний, мусонний. Температура в середньому не опускається нижче +25 ° С навіть уночі. Найкращі погодні умови з листопада до кінця квітня: море спокійне, погода сонячна та суха. З травня до жовтня погода менш передбачувана, проте в цей період найменш спекотно. Середній денний максимум +30°С, нічний мінімум +25°С. Температура води від +24 ° С до +27 ° С цілий рік.

Мова
Державна мова – дівехи. На курортах поширена англійська та німецька.

Віросповідання
Іслам суннітського штибу.

Час
Випереджає київське на 3 години взимку та на 2 години влітку

Грошова одиниця та чайові
Грошова одиниця – мальдівська руфія. Приймаються усі провідні міжнародні кредитні картки. Чайові, якщо Ви їх вирішите дати, становлять 10% суми рахунку.

Митні правила
При в'їзді в країну в аеропорту Ви отримуєте безкоштовну візу. При виїзді необхідно сплатити аеропортовий збір. Заборонено ввезення наркотиків, алкоголю, продуктів зі свинини, вогнепальної та холодної зброї, спорядження для підводного полювання, а також ввезення та вивезення місцевої валюти. Крім того, заборонено вивіз без спеціального дозволу чорних коралів і опудал черепах. Обмежень на ввезення та вивезення іноземної валюти не існує.

Покупки та сувеніри
Як сувеніри можна придбати легкий одяг з місцевою символікою, раковини, акулі щелепи.

Транспорт
Оскільки площа найбільшого острова трохи більше 1 кв. км., то автомобілів на Мальдівських островах практично немає, їх чудово замінюють швидкохідні катери, глісери та гелікоптери.

Пам'ятка туристу
На Мальдівських островах заборонено купання оголеними або topless, вживання алкоголю поза курортною зоною, також заборонено рвати живі чи мертві корали. Порушення законів країни може загрожувати ув'язненням.
Для прогулянки Мале або відвідування інших островів пам'ятайте, що Мальдіви мусульманська держава, тому рекомендуємо одягати довгі штани або спідницю, сорочку або блузку. У межах пляжів столиці Мале жінкам необхідно купатися, не знімаючи футболку та шорти. Для відвідування некурортних островів необхідно отримати дозвіл у Департаменті Імміграцій у столиці Мале.

Виза в Мальдіви

Туристична віза на строк до 30 днів відкривається безкоштовно після прибуття до аеропорту.

Предложение дня

  Туры
  Все цены
  Додаткові послуги
  Страна
  Название тура
  Цена
  Поиск тура
  Описание курортов