Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Малайзія

Описание

Малайзія +380445370101

[email protected]

 

Держава Малайзія розташована у Південно-Східній Азії, на півострові Малакка та частково на острові Борнео. На півночі півострівна частина Малайзії межує з Тайландом, на півдні – із Сінгапуром. На півдні півострова розташовані озера, на берегах яких мешкають племена. На острові Борнео розташовуються два штати Сабах та Саравак. Штати Сабах межує з Індонезією, а Саравак з Індонезією та Брунеєм. Біля гористої частини півострова розташовані тропічні ліси Таман-Негара, вік яких перевищує 130 мільйонів років.
Клімат тропічний, вологий, з великою кількістю сонячних днів практично цілий рік. Не має яскраво вираженого сезону дощів. На узбережжі температура протягом року мало змінюється та коливається від 21 до 32°С. Для західного узбережжя (в т.ч. о-ва Лангкаві, Пенанг) період із вересня по грудень характеризується короткими тропічними зливами, що змінюються сонячною погодою. Для східного узбережжя цей період триває з жовтня до лютого
Грошової одиницею Малайзії є Малайзійський Рінггіт, RM. У Малайзії приймають лише місцеві гроші. Іноземну валюту можна обміняти у банках чи обмінних пунктах. Хороший курс обміну існує у ліцензованих обмінних пунктах. У готелі курс значно нижчий. У магазинах, ресторанах та готелях приймають основні види кредитних карток: Visa, Master Card, також можна розплачуватися дорожніми чеками.
Офіційною релігією є іслам. У Малайзії практикуються й інші релігії, оскільки тут мешкає багато різних етнічних груп. Народи та народності, що населяють Малайзію, сповідують практично весь спектр вірувань, від анімізму до сучасних релігійних течій. Понад 50 відсотків жителів країни сповідують іслам, близько 20 відсотків є буддистами, 5 відсотків сповідують конфуціанство, 5 відсотків населення є індуїстами, 5 відсотків християнами.

Шопінг:
Район Bukit Bintang вважається одним з найпопулярніших місць міста. Тут Ви знайдете безліч торгових центрів із найрізноманітнішими товарами.
Starhill Gallery є найстильнішою будівлею міста, яка відрізняється розкішним дизайном і мармуровими підлогами. Архітектори та дизайнери з таких країн як Малайзія, Сінгапур, Японія, США, Франція, Італія, Англія та Німеччина створили цей чудовий шедевр. На величезній площі, розділеній на 7 поверхів, розташовані магазини відомих торгових марок. Після прогулянки галереєю відвідайте центр ресторанів Feast Village.
Suria KLCC - 6-поверховий торговельний комплекс розташований у найпрестижнішому районі центру міста. Любителі шопінгу навіть із найвибагливішим смаком не залишаться байдужими.

Визначні місця:
Куала-Лумпур - столиця Федерації Малайзія. У цьому місті Вас зустрінуть сучасні хмарочоси, старовинні мечеті та колоніальні будинки.
Мечеть Джамек є чудовим прикладом індо-мусульманської архітектури. Спроектована англійським архітектором А.Б. Хаббокс, вона була побудована в 1909 році на місці злиття річок Кланг та Гомбак.
Телевежа була офіційно відкрита в 1996 році. З оглядового майданчика або залу ресторану, що обертається, з висоти можна помилуватися столицею і долиною Кланг.
Башти-близнюки Петронас майже 10 років залишалися найвищими у світі. Це архітектурне диво висотою 452 метри, натхнене концепцією п'яти стовпів ісламу, є основою ультрасучасного ділового кварталу.

Курорти:
Архіпелаг Лангкаві складається з 99 островів в Андаманському морі. Центральний острів архіпелагу називається Пулау Лангкаві.
Лангкаві - остров з розвиненою інфраструктурою, відмінними дорогами, кращими пляжами та чудовою природою. Основні пляжі зосереджені у західній та північній частинах острова.
Пенанг є одним з наймальовничіших і романтичніших. Свою назву цей острів отримав від пальми Пенангу. Заснований як перше британське торгове поселення на Сході, Пенанг зараз перетворився на галасливу столицю штату.
На півночі острова Борнео, третьому у світі за величиною, знаходяться штати Сабах і Саравак. Розташувавшись трохи на північ від екватора, Сабах має сонячний тропічний клімат, де цілий рік літо.

Виза в Малайзія
Туристична віза на строк до 30 днів відкривається – віза не потрібна.
Термін дії паспорта – не менше 6 місяців.

Предложение дня

  Туры
  Все цены
  Дополнительные услуги
  Страна
  Название тура
  Цена
  Поиск тура