Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Іспанія

Описание

Менеджеры направления
Інна Скакун
(044) 537-01-01 (вн. 136)

Загальні відомості
Іспанія розташована на південному заході Європи і займає приблизно 85% території Піренейського півострова, їй належать Балеарські та Пітіузькі острови у Середземному морі, Канарські в Атлантичному океані.
Територія країни на сході та півдні омивається Середземним морем, на заході - водами Атлантичного океану. На заході вона межує з Португалією, на північному сході - з Францією та князівством Андорра. Європу з американським та африканським ¦континентами.

Площа
Площа: 504 645 кв. км.
Населення: 45 200 000 осіб (на 1 січня 2007 р.)
Столиця: Мадрид
Державна мова: іспанська


Погода / сезони
Оскільки Іспанія є досить великою країною з різноманітним рельєфом місцевості, немає нічого дивного в тому, що клімат у різних регіонах країни помітно відрізняється один від одного.
Для північних областей Іспанії велике значення має вологе повітря Атлантики. Тому зима тут м'яка та волога з температурою повітря від +7 до +15 С, а літо помірно тепле з діапазоном температур від +21 до +26 С. У гірських районах температура зими може бути значно нижчою до -8 С, а влітку повітря прогрівається в середньому лише до +22 С.
Невелика смужка землі, що залишається з півночі, що примикає до Атлантики, відноситься до помірного морського клімату. Опадів у цій частині Іспанії випадає до 1200 мм. на рік, а для високогірних районів звичайні рясні снігопади.
Центральну частину Іспанії відносять до різко континентального клімату. Для цієї території Іспанії, яка розташовується в області гірських хребтів і високих плато, характерний великий розкид денних та нічних температур, суха та холодна зима, у січні температура сягає -5°С, а також спекотне – більше +30°С у липні та сухе літо. Опади випадають переважно у зимовий час. У горах часто випадає сніг.
Сухе спекотне літо та м'яка зима характерна для східного узбережжя країни, розташованого у зоні вологих морських субтропіків. Субтропічний морський клімат характерний і Балеарських островів. Тут уже у березні температура води наближається до +20 градусів і починається купальний сезон, що закінчується лише до листопада.
Ще одні острови – Канарського архіпелагу – лежать у зоні тропічного пасатного клімату. Температура влітку тут досягає +36 ... +38 С. Гарячий вітер "хартман", що дме з Африки, може різко збільшити температуру повітря, але характерні для цих місць часті літні пасати майже повністю нівелюють його вплив, знижуючи температуру повітря до більш прийнятної.
Найкращий час для поїздок до Іспанії – з квітня до жовтня. Однак Іспанія настільки велика і різноманітна країна, що практично будь-коли можна підібрати собі прекрасний маршрут і відпочити тут якнайкраще.

Валюта

Грошова одиниця: Євро міжнародний код EUR
Номінал банкнот: 5 , 10 , 20 , 50 , 100 , 200 , 500 євро
Монети: 1, 2 євро та 1, 2, 5, 10, 20, 50 центів
1 євро = 100 центів

Релігія
Іспанія – країна католицька. Переважна більшість населення Іспанії відносить себе до віруючих католиків - 99%, але є і протестанти, іудеї, мусульмани.

Час
На материковій частині Іспанії час відстає на 1 годину від київського і на Канарських островах відстає на 2 від київського.

Шопінг
У всіх туристичних зонах Іспанії є магазини, що працюють цілодобово, більшість же магазинів працює з 10 до 20 годин з перервою на обід з 13:30 до 16:30. .д. Найбільша мережа універмагів в Іспанії - El Corte Ingles (Ель Корте Інглес), де, як кажуть самі іспанці, можна купити все від голки до літака. Але це дорогий магазин. Взагалі краще уникати покупок великих магазинах, т.к. там і вибір менший і ціни вищі. А в невеликих магазинчиках Ви можете знайти хорошу якість товару за розумними цінами. Найбільш цікаві для покупок в Іспанії розпродажі. Вони бувають двічі на рік: взимку (з 7 січня до кінця лютого) і влітку (з липня до кінця серпня).

Визначні пам'ятки
Іспанія - країна з багатовіковою історією, що бачила епохи розквіту та занепаду кількох могутніх держав. Вплив різних народів, релігій та культур, прикордонне становище між Європою та Африкою, замкнутість Середземномор'я та безмежність Атлантичного океану – все це знайшло відображення у величних пам'ятниках та культурних традиціях Іспанії. Цю країну цілком справедливо називають "музеєм просто неба". На території країни збереглися римські пам'ятки архітектури, мавританські палаци Андалусії, мечеті Кордови, Гранади та Севільї, невеликі церкви раннього середньовіччя у горах Астурії та Піренеях, величезні собори та замки часів Реконкісти у Кастилії та Леоні. Практично кожен куточок Іспанії зберігає чимало скарбів минулих епох і вартий уваги.

Основні курортні міста та курорти:
Коста Брава (Паламос, Плайя-де-Аро, Тосса-де-Мар, Ллорет-де-Мар, Бланес),
Коста-дель-Маресме (Малграт-де-Мар, Санта Сусанна, Пінеда-де-Мар, Калелла, Сант-Поль-де-Мар),
Коста-Дорада (Таррагона, Ла Пінеда, Салоу, Камбрільс, Міамі Плая),
Майорка (Плайя де Палма, Ільєтас, Гала Майор, Магалуф, Палма Нова),
Тенеріфе (Коста Адехе, Арона).

Як дістатися
На території Іспанії розташовано багато міжнародних аеропортів, таких як: Мадрид, Барселона, Більбао, Сантьяго, Севілья, Гранад, Малага, Альмерія, Аліканте, Валенсія, Пальма де Майорка, Ібіца. Існує податок на виїзд з країни, але цю суму відразу включено у вартість авіаквитка

Предложение дня

    Поиск тура
    Описание курортов