Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Йорданія

Описание

Йорданія - жумчужина Близького Сходу
Багата екскурсійна програма, Мертве море, відповідні умови для дайвінгу та сноркелінгу, по-своєму чудова пустеля Ваді-Рам. Все це і трохи більше пропонує Йорданія своїм гостям. У цю країну із задоволенням приїжджають всією родиною, а ось як одиночний маршрут її обирають переважно жінки. І не дивно – цілюще Мертве море має і не малий косметичний ефект, у пляжних містах можна купатися цілий рік, але при цьому спека тут не надто виснажлива, та й на веселих, галасливих та азартних ринках вам не надто набридати.

Клімат Йорданії
Увага відпочиваючих зазвичай зосереджена на Мертвому морі та туристичному місті Акабе, яке має вихід до Червоного моря. Тут можна купатися цілий рік, води морів дуже теплі, і навіть зимовими ночами ви не замерзнете. А от якщо ви хочете насамперед відвідати численні пам'ятки цієї країни – найкраще приїхати до Йорданії навесні чи восени. Взимку ночі тут прохолодні, а влітку денна температура може досягати +35 °C.
Національна кухня
Йорданська кухня не відступає від арабських кулінарних традицій, хоч і має власні унікальні риси. Страви тут не такі пряні, як вважають більшість приїжджих, хоча місцеві люблять використовувати при готуванні м'яту, зелень, пряні трави, цибулю та лимони у будь-якому вигляді, кедрові горішки та мариновані оливки.
Не пропустіть можливості скуштувати місцевих солодощів, які вважаються одними з найкращих в арабському світі. Бджоло, місцева пахлава, канафа з сиром, смачне морозиво, зацукровані фрукти та безліч інших кондитерських виробів виготовляють тут і продають у величезних масштабах.

Йорданія +380445370101

[email protected]

Відпочинок в Йорданії
Навіщо туристи їдуть до Йорданії? Крім особливих випадків паломництва, інші приїжджають сюди відпочити на березі Червоного моря, підправити здоров'я на Мертвому морі і відвідати різноманітні пам'ятки, яких тут дуже багато.
Пустеля Ваді-Рам приваблює своїми унікальними краєвидами, тому всі хоча б раз оберуть екскурсію до цього унікального місця. До Джераша їдуть любителі архітектури – це містечко збереглося в незайманому вигляді з часів Римської імперії. Оформлені колонами стародавні вулички, пара старовинних амфітеатрів та кілька візантійських церков дають змогу відчути подих часу. Різноманітних архітектурних та історичних пам'яток тут так багато, що однієї відпустки може і не вистачити на відвідування їх усіх.
Якщо ж ви шанувальник більш оригінального та активного проведення часу, вам можуть запропонувати подорож пустелею у складі справжнісінького каравану, або поїздку на поїзді часів Першої світової війни. Можна й просто орендувати позашляховик та самостійно скласти власний екскурсійний маршрут.
Виза в Йорданію

Для всіх туристів з громадянством України оформлення візи є безкоштовним в аеропорту Аммана, за наявності ваучера від готелю на проживання від трьох ночей.
ВАЖЛИВО! Термін придатності чинного закордонного паспорта має становити не менше 6 місяців на момент виїзду з країни. В окремих випадках офіцер імміграційної служби може також вимагати ваучер або підтвердження броні готелю в Йорданії, або запрошення від приймаючої сторони.
Діти, вписані в паспорт наступного з ними батька, в'їжджають за паспортом батьків і не сплачують візовий збір.
Діти, які досягли віку 16 років, не можуть летіти за дитячим проїзним документом, тільки за власним закордонним паспортом.
Можна не платити за візу, приїхавши з Єгипту до Акаби і знову повернувшись до Єгипту. Потрібно лише повідомити після прибуття в Акабу, що планується повернення назад. Якщо турист летить додому після відпочинку в Йорданії, не повертаючись до Єгипту, він також не сплачує візового збору.

Консульство Йорданського Хашимітського Королівства в Україні
Адреса: 01054, м. Київ, вул. Дмитрівська, 48 Г
Телефон: (+38 044) 561-26-96
Факс: (+38 044) 561-26-99
Режим роботи: понеділок-п'ятниця 9:00-16:00

Посольство України в Хашимітському Королівстві Йорданія
Адреса: 6, Al-Umouma St., Al-Sahl, Amman, Jordan
Телефон: (8 10 9626) 592-24-02/03
Факс: (8 10 9626) 592-24-03

 

Предложение дня

    Туры
    Все цены
    Дополнительные услуги
    Поиск тура
    Описание курортов