Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Індонезія

Описание

Менеджеры направления
Анастасія Москаленко
(044) 537-01-01 (вн. 122)

Балі є одним із мальовничих островів Індонезійського архіпелагу. Його площа – 5561 кв. км. Курорт Балі лідирує у рейтингу повторних міжокеанських візитів. Ви можете прогулятися джунглями, приготувати гарячий сніданок прямо на вулканічному попелі, побачити рідкісних риб-сонце, відвідати балійські храми, кожен з яких оповитий легендами. Саме на Балі можна повною мірою відчути красу навколишньої природи та гармонію світу.

Клімат

Тропічний, м'який та вологий. Однак тут ніколи не буває надто душно та спекотно. Середньорічна температура повітря від +28 до +32°С, вода в океані від +22°С до +24°С. На Балі немає яскраво виражених сезонів дощів або сухого сезону, тому можна відпочивати цілий рік без побоювання на погану погоду.

Мова

Офіційною мовою є бахаса (суміш різних азіатських прислівників). Практично скрізь розуміють англійську, німецьку і навіть російську.

Віросповідання

Індуїсти, мусульмани, протестанти, католики, буддисти.

Час

Випереджає київське на 6 годин.

Грошова одиниця та чайові

Грошова одиниця є індонезійська рупія. Майже скрізь приймають провідні міжнародні кредитні картки. Давати чайові на Балі не обов'язково, в готелях і ресторанах вони зазвичай включені в рахунок.

Митні правила

Для подорожі до Балі потрібна віза Індонезії. При вильоті із Балі треба заплатити аеропортовий збір. Ввезення та вивезення іноземної валюти не обмежене. Дозволено ввезення 2 л алкогольних напоїв, 200 сигарет або 50 сигар або 100 грам тютюну. Заборонено ввезення наркотиків, зброї, боєприпасів, порнографічної продукції, китайських ліків. Заборонено вивезення антикваріату, рідкісних видів рослин, деяких тварин та їх опудал.

Покупки та сувеніри

Найкращими сувенірами будуть вироби ручної роботи: статуетки з дорогих порід дерева, різьблення по кістці та дереву, гончарні вироби, батік, вироби зі срібла. На Балі прийнято торгуватися, при цьому остаточна ціна може відрізнятись у кілька разів.

Транспорт

На Балі добре розвинений сервіс таксі, вартість поїздки потрібно уточнити заздалегідь. Можна домовитись з водієм таксі бути Вашим провідником на цілий день. За бажанням можна взяти напрокат автомобіль, мотоцикл або велосипед.

Пам'ятка туристу

Балійська мова має кілька рівнів, що відображають відмінності в громадському становищі, тому вживати балійські слова потрібно дуже акуратно, щоб не образити людину, звернувшись до неї у виразах, що не відповідають її статусу.

При відвідуванні більшості храмів в Індонезії короткі спідниці та шорти необхідно приховувати під довгою накидкою, яку вам дадуть.

Виза в індонезію

 

Предложение дня

  Туры
  Все цены
  Екскурсії
  Додаткові послуги
  Поиск тура
  Описание курортов