Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Хорватія

Описание

Менеджеры направления
Ірина Матвіішина
(044) 537-01-01 (вн. 140)
Аліна Степаненко
(044) 537-01-01 (вн. 119)

Хорватія: Гарячі тури до Хорватії з Києва

Серед туристів існує думка, що справжню екзотику можна знайти тільки в далеких країнах, наприклад, в Африці чи Азії. Проте відвідавши Хорватію, багато хто змінює свою думку.
Зараз саме Хорватія є одним із найчистіших з екологічного погляду регіонів світу. Крізь кришталеві води моря дно видно навіть на глибині п'ятдесятиметрової. Практично повністю територія Хорватії – це мальовнича гориста місцевість, що додає краси та скелястого узбережжя Адріатичного моря, також неймовірно красиве. Середземноморський клімат м'який, сонячний, тому відпочинок тут приємний та корисний для здоров'я. Місцева флора - це хвойні ліси та тропічна рослинність.

Тури в Хорватію популярні не лише через мальовничу красу і чистоту природи, тут можна поринути в мінеральні термальні джерела, що відразу робить Хорватію ще й чудовим лікувальним курортом.

Купують путівки до Хорватії та любителі пополювати, та як у горах та лісах тут водяться тварини та дичина. Знайдуть, чим зайнятися і любителі мирного відпочинку – там, де заборонене полювання (серед заповідників та парків) можна довго гуляти.
Приємно також, що в Хорватії ви не відчуєте мовний бар'єр, тому що більшість місцевого населення розуміють російську, та й туристи вже через пару днів досить добре розуміють хорватською, оскільки це теж слов'янська мова. Вільне спілкування значно полегшує відпочинок за кордоном.

Хорватія – це, серед іншого, і насолода смачними стравами національної кухні. Кулінарія цих місць поєднує вплив кухні з Італії, Австрії, Угорщини та Швейцарії. Страви готуються із морепродуктів, риби, м'яса. Кухня дуже різноманітна, доповнюють її місцеві сухі вина, легкі та приємні на смак.
Пообідавши, ви можете вирушити до моря, щоб помилуватися дельфінами, що грають у прибережній воді, або просто спостерігати за крабами, що живуть у камені на узбережжі. Чимало задоволення приносять прогулянки старовинними, вузькими вулицями, усипаними суцільно невеликими гарними будиночками, покритими червоними дахами з черепиці. Тур до Хорватії підійде тим, хто любить спокійний відпочинок – тут складно відшукати галасливі дискотеки, молодіжні розваги до ранку під музику.

Для поціновувачів пішохідних та велосипедних прогулянок, Хорватія – ідеальне місце для відпочинку. Однак за бажання можна взяти напрокат автомобіль, щоб покататися мальовничими гірськими дорогами.
Порадує Хорватія та всіх любителів пляжного відпочинку та водних видів спорту. Пляжі в Хорватії різноманітні: є піщані, галькові, деякі пляжі викладені бетонними плитами. Якщо ж погода не сприяє купанню, то можна поїхати на екскурсію в будь-яке місто або парк Хорватії. На таку прогулянку можна вирушити організованою групою, або самому, з аудіогідом, який розповість про всі навколишні пам'ятки. Ціни на екскурсії дуже демократичні. Є можливість з'їздити також до Венеції. У Хорватії багато цікавих музеїв, у місті влаштовуються заходи для туристів: різноманітні виставки та концерти живої музики.

Невимовна атмосфера затишку та гармонії, що супроводжує відпочинок у Хорватії, напевно вам запам'ятається. Довгими зимовими вечорами Ви згадуватимете чисте море, захоплюючі краєвиди, старовинні фортеці, тут навіть саме повітря наповнене ледь вловимими, приємними ароматами. Місцеве населення належить до приїжджих із добротою та прийняттям, люди з радістю спілкуються з туристами, надають допомогу та сприяння.

Хотілося б розповісти одну цікаву хорватську легенду, яка говорить про те, що Бог, коли роздавав скарби з великого мішка різним місцям землі, над Хорватією прокидав їх, і всі скарби потрапили саме на цю землю. Бог не став їх підбирати, просто залишивши там, куди вони потрапили. Приїжджайте до Хорватії і переконайтеся в цьому самі!

Літо вже зовсім близько і питання планування відпустки стає актуальним, як ніколи. У морі пропозицій, які сиплються з усіх боків дуже важко не загубитися, тим більше, що відпустка - подія рідкісна і тому дуже хочеться, щоб все пройшло не просто добре, а неймовірно і фантастично чудово. Перший і дуже важливий момент, на який необхідно звернути увагу - це туристична компанія, в руки якої Ви віддаєте свої дорогоцінні дні відпочинку. Не варто гнатися за найнижчою ціною – відпустка не той випадок, коли варто зв'язуватися з конторками-одноденками, які з'являються, як гриби після дощу, чим ближче до літа, обіцяють багато за копійки, але не виконують і чверті обіцяного. Тому краще звертатися до компаній, які перевірені роками та тисячами задоволених та щасливих туристів.

Другий момент – це країна, яку ви збираєтесь відвідати. Наприклад, Хорватія відпочинок в якій запам'ятається Вам на все життя, адже такої чистоти повітря, озер, моря і взагалі навколо Вам не зустріти більше ніде в Європі, а можливо і у світі. У цій країні все унікально і все чудово, тому тури до Хорватії необхідно бронювати заздалегідь – кількість туристів, які бажають провести час у цій маленькій казковій країні, насолодитися первозданною чистотою природи та відмінним європейським сервісом дуже велика. Але, Хорватія знаменита не тільки природою, а ще й своїми прекрасними містами з істинно європейською архітектурою, вузькими брукованими вуличками та затишними кафе, де теплими вечорами грає жива музика і подають молоде, ще пам'ятає ласкаві промені сонця, вино. Хорватська кухня - це взагалі окрема розмова, для її вивчення Вам знадобиться багато сил і часу, адже там все таке смачне, що встати з-за столу, залишивши на тарілці хоч шматочок абсолютно неможливо.

Відпочинок у Хорватії – це щось особливе, відмінне від відпустки, проведене у будь-якій іншій країні світу. Він дає можливість розслабитися тілу і збагатитися духовно, після відвідування цієї країни приходить почуття повного оновлення та припливу сил, хочеться жити, працювати і творити, а потім знову повернутися туди, бо за одну поїздку до Хорватії можна закохатися, але не вивчити її досконало. Хорватія сповнена загадок і сюрпризів і все, що Вам потрібно для того, щоб поринути в цю атмосферу щастя - це лише вирішитись і організувати собі відпочинок у Хорватії.

Предложение дня

    Поиск тура
    Описание курортов