Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Домінікана

Описание

Менеджеры направления
Інна Скакун
(044) 537-01-01 (вн. 136)

Домініканська Республіка розташована на острові Гаїті та займає дві третини острова зі столицею Санто Домінго. Це земний рай з білими пляжами та унікальними кораловими рифами, величними горами та тропічними лісами. Домінікана - це екзотика та національний колорит з його запальними ритмами та давньою історією.

Клімат
Вологий клімат субтропічний. Морські бризи та пасати пом'якшують спеку. Сезон дощів характерний частими, але короткими зливами і триває з травня до жовтня. У решту часу зберігається суха тепла погода. Найхолоднішими місяцями року вважаються січень - березень, удень температура в цей час від +25°С до +29°С. Найспекотніший місяць – серпень – до +33°С.

Мова
Офіційна мова – іспанська. На кордоні з Гаїті – французька. З персоналом готелів можна спілкуватися англійською, німецькою, італійською.

Віросповідання
95% населення католики, але залишилися навіть послідовники давніх культів.

Час
Відстає від київського на 6:00.

Грошова одиниця та чайові
Офіційна валюта - домініканське песо, що дорівнює 100 сентаво. Рекомендується мати долари США для готівкових розрахунків, що практикується повсюдно. Приймається більшість кредитних карт.

Митні правила
В'їзна віза до Домініканської Республіки оформляється в аеропорту після прибуття. У разі виїзду з країни необхідно сплатити аеропортовий збір. Як і в інші країни заборонено ввезення наркотиків та зброї. Безмитно можна ввезти 1 літр міцних алкогольних напоїв, 2 літри менш міцних напоїв, 500 грам кави, 200 сигар та подарунки вартістю не більше 100 доларів США.

Покупки та сувеніри
У численних бутіках та магазинах сувенірів можна придбати вироби з червоного дерева, бурштину, кістки, кераміки, ларімару. Хорошим спогадом стануть картини місцевих художників, кава, ром, традиційний місцевий напій «Мама Хуана» (настоянка з рома з вином на меді та коріннях), касети з мелодіями «меренге» та «сальця».

Транспорт
Добре розвинена мережа автобусних маршрутів. Найдоступніший транспорт у Домінікані – таксі. Колективні таксі "карто публико" ходять за певними маршрутами. Також можна скористатися "мото-кончо" (таксі-мотоцикл) і "гyаyac" (громадський транспорт).

Пам'ятка туристу
Рекомендується використовувати для пиття мінеральну або піднікову воду з пляшок, яку можна купити в cypermarkets або в місцевих магазинах продукції. У Домінікані дозволено вільне зберігання та носіння короткоствольної вогнепальної зброї, тому досить часто на вулицях можна зустріти озброєних людей, але це лише зовнішній атрибут. Адресна система досить заплутана. Найчастіше замість номера будинку на адресах вказуються перехрестя вулиць або назва двох вулиць, між якими знаходиться місце.
З січня до березня на курорті Самана можна побачити горбатих китів. Найкращий сезон для дайвінгу листопад - травень. Видимість під водою 20 – 30 м.

Виза в Домінікану
Діє безвізовий в'їзд у країну для громадян України
При в'їзді туристам необхідно придбати туристичну картку (tarjeta del tourista) вартістю $10 при в'їзді, яка дає право на перебування на 30 або 60 днів.
Від збору звільнені транзитні пасажири та діти віком менше 2-х років. Продовження туристичної картки можливе у місцевих органах поліції, у цьому випадку потрібно сплатити додатковий податок.
Туристам, власникам діючих віз США, Канади, країн Шенгенської угоди, Великобританії, незалежно від їх громадянства, в'їзд до Домініканської Республіки здійснюється за карткою туриста (оформляють після прибуття). Туристична карта – це податок, що стягується в Домініканській Республіці з тих, хто її відвідує.

Предложение дня

    Туры
    Все цены
    Додаткові послуги
    Поиск тура
    Описание курортов