Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online
Описание
Карта

FRANETA APP

Розташування: в центрі Будви, за 100 м від центрального ринку та супермаркету, за 300 м від Старого міста та пляжу Могрен.  Відстань до аеропорту Тівата становить 23 км, до аеропорту в Подгориці - 60 км.

Інфраструктура: чотириповерхова будівля з двома входами, закрита територія із садом. Check in – 12:00, check out – 10:00. Поруч із готелем знаходиться ресторан «Акваріус», і набережна, яка крім ресторанів, пропонує великий вибір розваг.
 
В номерах: кондиціонер, кабельне телебачення, холодильник, кухня (в апартаментах), ванна кімната, балкон або тераса.
 
Типи номерів:
Вхід 1. 1 поверх:
№1-А - Апартамент 03:у спальні – французьке ліжко, у вітальні – односпальне ліжко, міні-кухня, обідній стіл; душ із завісою. Два виходи на терасу зі спальні та вітальні, тераса виходить у сад.
№2-А - Апартамент 03: спальні - французьке ліжко, у вітальні - розкладний диван, міні-кухня, обідній стіл, тераса; душова кабіна.
 
2 поверх:
№3-А - Двомісний номер: французьке ліжко, душ із завіскою. Балкон з видом на подвір'я.
№4-А - Двомісний номер: французьке ліжко, душова кабіна. Балкон – морська сторона, вид у двір.
№6-А – Двомісні апартаменти: спальня з двома поєднаними окремими ліжками, міні-кухня з обіднім столом окремо, душ із завіскою. Балкон - морська сторона, вид у двір.
№7-А - Двомісний студіо: французьке ліжко, міні-кухня зі столом на двох, душова кабіна, балкон.
 
Вхід 2. 2 поверх:
№1-В - Двомісний студіо:французьке ліжко, міні-кухня зі столиком на двох, душ без фіранки. Балкон - морська сторона, вид у двір.
№2-В - Апартамент 03: у спальні - французьке ліжко, у вітальні - розкладний диван, міні-кухня зі столиком на трьох, душ із завіскою. Балкон з видом на подвір'я.
 
3 поверх:
№3-В - Двомісний студіо: французьке ліжко, міні-кухня зі столиком на двох, душ із завіскою, балкон з видом у двір.
№4-В - Апартамент 03: у спальні – французьке ліжко, у вітальні – розкладний диван, міні-кухня зі столиком на трьох, душова кабіна. Балкон з видом на подвір'я.
№5-В – Апартамент 02: у спальні - два поєднані окремі ліжка, душова кабіна, окремо - міні-кухня, вхід до якої через балкон, великий балкон з видом у двір.
№6-В - Двомісний студіо: два поєднані окремі ліжка, міні-кухня, душова кабіна, балкон – морська сторона, вид у двір.
 
4 поверх:
№7-В - Двомісний студіо: французьке ліжко, міні-кухня зі столиком на двох, ванна кімната з душем із завіскою, балкон з видом у двір.
№8-В - Апартамент 03: у спальні – французьке ліжко, у вітальні – розкладний диван, міні-кухня зі столиком на трьох, душова кабіна. Балкон з видом на гори.
№9-В - Двомісний студіо: два поєднані окремі ліжка, міні-кухня, душова кабіна, великий балкон, вид на сад.
№10-В - Двомісний студіо: два поєднані окремі ліжка, міні-кухня, душова кабіна, балкон з боковим видом на море.
 
Харчування: без харчування. Можливо замовити сніданки та напівпансіон у ресторані поруч.
 
Пляж: муніципальний за 100 м – піщано-гальковий. Пляж Могрен за 300 м. Шезлонги та парасольки на пляжі за додаткову плату.

Категория: APT 4*

Информация носит ознакомительный характер, просьба ознакомиться с актуальной информацией на официальном сайте отеля или уточняйте у менеджеров.

Компания «Орбита», руководствуясь информацией представленной администрацией отеля или указанной на официальном сайте отеля, размещает сведения о классификации (см. категория) отеля, предоставляемых бесплатных/платных услуг в зависимости от сезона, соответствия типов номеров (вариантов размещения, оснащения номеров), а также инфраструктуры отеля. Фото отеля и номеров, размещенные на сайте orbita.ua, могут отличаться от видов отеля и территории в реальности. Компания не владеет информацией о сроках и ходе проведения на территории отеля либо прилегающей территории строительных или ремонтных работ.

Отель оставляет за собой право вносить любые изменения в концепцию отеля без предварительного уведомления.

Отель может взымать штрафные санкций при отмене бронирования в соответствии с правилами, которые установила администрация отеля.