Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online

Чехія

Описание

Менеджеры направления
Інна Скакун
(044) 537-01-01 (вн. 136)

Чехія – держава в центральній Європі загальною площею 78,9 тис. кв. км. На півночі межує з Польщею, на сході зі Словаччиною, на півдні з Австрією, на заході та півночі – з Німеччиною. У ландшафті країни переважають височини та середньовисокі гори - Чеський масив, облямований хребтами Шумави, Чеський ліс, Крконоше та Чесько-Моравська височина. Найбільша річка – Влтава протяжністю 440 км.

У короні Чеської Республіки, невеликої за величиною країни, сяє шість перлин, занесених до списку ЮНЕСКО: Прага, Кутна Гора, Тельч, Чеський Крумлов, костел Св. Яна Непомуцького на Зеленій Горі та нещодавно район Льодниці-Вальтиці. Чехія хороша у всі пори року, але особливо у святковий різдвяний період і навесні, коли вона сповнена цвітіння та музики у зв'язку з фестивалем "Празька Весна".

До багатства країни належать відомі у всьому світі численні курорти з цілющими джерелами, наприклад, Карлові Вари та Маріанські Лазні.

Клімат

Помірно-континентальний, м'яка та волога зима (не нижче - 5-10 ° C), тепле літо (+24 +26 ° С)

Мова

Державна мова – чеська. Багато хто розмовляє німецькою, англійською та російською мовами.

Віросповідання

Римсько-католицьке віросповідання – 39,2%; протестантське віросповідання – 4,1%; решта - 17%.

Час

Час відстає від київського на одну годину. Перехід на літній та зимовий час відбувається за центрально-європейським типом - навесні та восени відповідно.

Напруга в мережі та частота - 220 вольт, 50 герц. Розетки та роз'єми європейські.

Грошова одиниця та чайові

Національна валюта – крона (CZK). Майже скрізь приймають провідні кредитні картки. Чайові в середньому 10-15%, залежно від Вашого настрою.

Митні правила

З літа 2000 р. громадянам України до Чехії потрібна віза. Особливих обмежень на ввезення та вивезення товарів немає. Однак, при в'їзді в країну необхідно мати гроші (або кредитки), а також квиток на зворотний виліт.

Покупки та сувеніри

Асортимент різноманітний, як у будь-якій розвиненій країні. Особливо славляться порцеляна, кришталь, кераміка, мережива, взуття.

Транспорт

Національна авіакомпанія CSA виконує регулярні рейси практично по всій Європі, у тому числі до Києва. Дуже розвинена мережа залізниць та автомагістралей. Добре працює міський та міжнародний телефонний зв'язок.

Пам'ятка туристу

напруга в мережі - 220 вольт, частота - 50 герц, розетки та роз'єми європейські;

таксі: 50-60 центів за кілометр;

пиво: 1-1,5 долара за літр;

обід у хорошому ресторані: 15-20 доларів на особу;

американські сигарети: 2-3 долари за пачку.

Виза в Чехію

УВАГА!!! Починаючи з 11 червня 2017 року, громадяни України, які мають біометричні закордонні паспорти для виїзду за кордон, звільняються від необхідності отримання візи. Відповідно, власники закордонних паспортів старого зразка (отримані до 2015 року) або нового, але без біометрики зобов'язані як і раніше оформлювати візи для виїзду за кордон.

Предложение дня

  Туры
  Все цены
  Додаткові послуги
  Страна
  Название тура
  Цена
  Поиск тура
  Описание курортов