Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online
16 ноя 2021

Правила в’їзду до Словаччини

За повідомленням словацької прикордонної служби, з 11 листопада 2021 року Словацька Республіка застосовує стосовно громадян України на своїх зовнішніх кордонах Рекомендацію Ради Європи 2020/912 від 30 червня 2020 року про тимчасове обмеження поїздок до ЄС, які не є необхідними (зокрема, туристичні та приватні поїздки).

Тобто, громадянам України, які мають намір здійснити т.зв. необов’язкову поїздку до Словаччини (приватні та туристичні поїздки), буде відмовлено у в’їзді до країни, за виключенням наступних категорій громадян України:

- ПОВНІСТЮ ВАЦИНОВАНІ ОСОБИ !!!!! (Окрім COVID-картки ЄС або сертифікату про щеплення, сертифікати інших країн також визнаються, в тому числі в додатку “Дія”, за умови, що такий сертифікат містить необхідну інформацію  словацькою, чеською або англійською мовами).

Людина вважається вакцинованою, якщо:

 1. минуло принаймні 14 днів, але не більше, ніж 12 місяців, після отримання останньої рекомендованої дози щеплення за встановленою схемою;
 2. Вакцини, схвалені в ЄС згідно з Регламентом (ЄС) № 726/2004 : BioNTech і Pfizer (Comirnaty); Сучасний (Spikevax – попередня назва: COVID-19 Vaccine Moderna); AstraZeneca (нова назва Vaxzevria); Johnson & Johnson/Janssen, Pharmaceuticals (COVID-19 Vaccine Janssen; Covaxin  (від індійської компанії Bharat Biotech); Sinopharm (китайська вакцина Sinopharm); Sinovac – CoronaVac (виробництво Sinovac Biotech).
 3. Вимоги до сертифікату вакцинації: англійською, словацькою чи чеською мовами, у паперовому варіанті, на цифрових носіях (в тому числі – в додатку “ДІЯ”), або  паперове свідоцтво ВООЗ, видане сімейним лікарем, англійськю мовою.

  - Громадяни України, які мають дозвіл на постійне, або тимчасове проживання на території Словацької Республіки
  - Особи, що є родичами громадян України, які постійно або тимчасово проживають на території Словацької Республіки, або є родичами громадян Словацької Республіки
  - Не вакциновані особи, які до цього не підлягали карантину (екіпажі літаків, поїзних бригад, водії вантажівок, працівники ритуальної сфери послуг тощо). Ця категорія осіб також зобов’язана реєструватися на e-hranica.

Загальні правила прибуття з-за кордону

Для  в’їзду на територію Словаччини всі особи віком від 12 років та 2 місяців зобов’язані зареєструватись за посиланням: https://korona.gov.sk/ehranica, підтвердити реєстрацію на кордоні, а також бути готовими підтвердити реєстрацію під час перебування на території країни.

Усі невакциновані особи, які в’їжджають на територію Словаччини:

 • повинні піти на самоізоляцію терміном 10 днів (якщо за цей час не виникає симптомів).
 • Самоізоляцію можна припинити, отримавши негативний результат тесту RT-PCR, зробленого не раніше, ніж на 5-й день.
 • Дітям до 12 років не потрібно проходити тест. Їх карантин закінчується в той самий день, що й у останнього дорослого члена спільного домогосподарства.
 • карантин також застосовується до членів спільного домогосподарства, які не подорожували, і закінчується того ж дня, що й у члена спільного домогосподарства, який приїхав з-за кордону.

Якщо у особи після прибуття з-за кордону виникають симптоми COVID-19, вона зобов’язана повідомити про це свого лікаря; у випадку, якщо така особа не має на території Словаччини лікаря, вона повідомляє лікаря регіону перебування.

Прибуття на територію СЛОВАЧЧИНИ повітряним транспортом.

Громадяни зобов’язані зареєструватись за посиланням: https://korona.gov.sk/ehranica.

У разі прибуття на територію Словаччини повітряним транспортом, особа повинна до виїзду заповнити форму за посиланням: https://www.mindop.sk/covid/.

З актуальною інформацією про обмеження, пов’язані з COVID-19, Словацька сторона рекомендує ознайомлюватися на сайтах www.uvzsr.skта korona.gov.sk