Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online
10 сен 2021

Правила в’їзду до Португалії

Відповідно до Рішення Ради Міністрів Португальської Республіки 7746-B/2021 від 06.08.2021 р. та оновленої Резолюції Ради Міністрів 114-А/2021 від 20.08.2021 р. в’їзд громадянам України на континентальну Португалію будь-яким транспортом дозволений, в тому числі дозволені туристичні подорожі по безвізу (рішення може бути переглянуте у будь-який момент).

Водночас, залишатиметься чинною вимога про надання:
- довідки з негативним результатом тестування на COVID-19 методом ампліфікації нуклеїнових кислот (NAAT, наприклад ПЛР-тест), зробленого протягом не більше ніж за 72 години до подання документа (не розповсюджується на дітей до 12-ти років) АБО довідки про результати швидкого тесту на антитіла до COVID-19 (TRAg), зробленого протягом не більше ніж за 48 год. до подання довідки.
Також дозволено прибуття до Португалії з будь-якою метою подорожуючим, у тому числі громадянам України, які мають дійсний європейський (виданий в будь-якій країні ЄС) КОВІД сертифікат (в паперовому або в електронному варіанті).

На Мадейру та на Азорські острови в’їзд дозволений для громадян України з будь-якою метою, в тому числі дозволені туристичні подорожі по безвізу.

Пасажири, які прибувають в Португалію на авіарейсах з Бразилії, ПАР, Індії, Непалу та Великобританії, зобов’язані залишатись на самоізоляції протягом 14 днів після прибуття до Португалії. Для перебування на самоізоляції необхідно заповнити форму на https://travel.sef.pt/

Всі пасажири, які прибувають на територію континентальної Португалії повинні заповнити форму на https://portugalcleanandsafe.pt/en/passenger-locator-card

Для прибуття на острови архіпелагу Мадейра всі пасажири, незалежно від країни вильоту, повинні заповнити онлайн форму на платформі www.madeirasafe.com , також є обов’язковим повторне тестування, якщо подорожуючий не має довідки, оформленої в авторизованому медичному закладі відповідно до вимог ЄС (тестування після прибуття не вимагається стосовно дітей до 11 років, за умови відсутності у них ознак хвороби, та осіб, які отримали повний курс вакцинації від коронавірусу згідно з рекомендаціями ЄС / ВОЗ (перелік вакцин див. більш детально на https://www.madeira.gov.pt/Covid19/DecisoesExcecionaisCovid19), або мають документ, що хворіли на коронавірус в період не більший ніж 180 днів до прибуття на Мадейру та повністю одужали).

Для прибуття на Азорські острови від всіх подорожуючих вимагається заповнення онлайн форми на платформі https://mysafeazores.com, а також є обов’язковим повторне тестування, якщо подорожуючий не має довідки, оформленої в авторизованому медичному закладі відповідно до вимог ЄС (тестування після прибуття не вимагається стосовно дітей до 12 років, за умови відсутності у них ознак хвороби).

Додаткова інформація щодо в’їзду до Португалії в умовах COVID-19: https://www.visitportugal.com/en/content/covid-19-measures-implemented-portugal

P.S. Станом на сьогодні Португальською Республікою не ухвалено окремого нормативного акта, яким визнаються українські COVID-сертифікати. Рішення очікується ближчим часом.