Быстрый поиск тура
Online бронированиеЧартер online
01 июн 2021

Туреччина повернула вимогу ПЛР-тестів для туристів з України

З 01.06.2021 р. Туреччина вводить обов’язкову вимогу наявності негативного ПЛР-тесту COVID-19 при перетині кордону для осіб, які прямують з України.

Турист повинен мати ПЛР-тест, зроблений не пізніше, ніж за більше 72 години до перетину кордону або негативний результат експрес-тесту на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до в'їзду.
Аналізи на коронавірус можуть не здавати ті пасажири, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 і мають офіційний документ про це. З моменту отримання останньої дози вакцини повинно пройти не менше 14 днів. Також замість тесту можна надати довідку про те, що людина перехворіла COVID-19 в останні 6 місяців.

Для в’їзду до Туреччини також обов’язковою є наявність страхового поліса на COVID-19 та заповнення електронної форми на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини: https://register.health.gov.tr/
Електронну форму необхідно заповнити за 72 години до прибуття. Заповнену форму необхідно роздрукувати або зберегти на смартфон чи інший девайс для пред’явлення представнику авіакомпанії перед посадкою на рейс.

Нагадуємо, що:

Всі, хто в’їжджає на територію України, повинні пред'явити негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус або піти на самоізоляцію на 14 днів. Детально за посиланням.

Читайте также

23 Mar. 2021

Обов’язковий ПЦР тест для в’їзду в Україну для іноземців та громадян України

Всі, хто в’їжджає на територію України, повинні пред'явити негативний результат ПЛР-тесту
Читать дальше